To nie była najlepsza noc w Buffalo dla fanów Jana Błachowicza. Polak nie poradził sobie z zapasami swojego rywala, Patricka Cumminsa, który zdołał przetrwać dobrą pierwszą rundę Błachowicza. Większość walki przebiegła pod kontrolą Amerykanina, który dominował Polaka w parterze co ostatecznie zaowocowało wygraną przez większościową decyzję sędziów. Cummins po walce postanowił podzielić się z fanami zdjęciem ukazującym jego twarz po walce z Polakiem. Jak widać wygrana została okupiona sporymi obrażeniami.
Wrzućcie lepiej płuca Janka.
:mamed:
Nastepny wasaty, obity przez zawodnika S4, ale za to cieszacy sie ze zwyciestwa:jon:.
To chyba nie przypadek że w s4 chłopaki nie wiedzą co to kondycja. Uprzedzę i odpowiem na zaczepki @profesoruminski – nie nie wyjdę z wami na matę, ale z chęcią zagram w szachy. :kis::redford:
Ku*wa, Janek, pokonałeś Imeritha, Eredina, a z Cumminsem przeje#@łeś :jon:.
chcieli ale Janek gdzieś je wyplul… :):evil:
Janka głowa to największy jego problem. Przy presji siada mu wszystko. Wierzę, że ma talent na wiele więcej niż widzieliśmy
Jano w szpitalu był, Cummins też widać badany
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-04-09/czwarta-porazka-blachowicza-w-ufc-polak-trafil-do-szpitala/
też mi się tak skojarzył 😛
Ale Charles miał przecież z Jurasem sie bić XD