Cerrone Joanna

Donald Cerrone spotkał się z mediami przy okazji gali UFC 197. Zawodnik trenujący w Albuquerque wypowiedział się na temat sytuacji Conora McGregora oraz zamieszania kontraktowego związanego z potencjalną walką z Khabibem Nurmagomedovem na UFC on FOX 19.

Naszym pierwszym obowiązkiem jest walka, zaraz po tym jest rozmowa z wami. Naszym zadaniem, poza oczywiście walką w oktagonie, jest dostarczyć rozrywki fanom. „Pan Konferencja” odrzucił kilka milionów dolarów nie pojawiając się na konferencji.  Ja dosłownie wyruszyłbym w rejs rakietą na Księżyc przez 6 miesięcy żeby dostać taką okazję. Jesteś „małpką”, gdy podpiszesz kontrakt, musisz to zrobić. Nie chciał tego robić więc mógł nie podpisywać kontraktu. Myślicie, że ja chciałem tracić czas na media w Kanadzie? Podpisałem kontrakt, zrobiłem to co musiałem, to tyle.

Zapytany dlaczego nie doszło do pojedynku z Khabibem, Cerrone odpowiedział, iż prezydent UFC, Dana White, nie widział sensu takiego pojedynku. Kontrakty zostały wysłane, ale po namyśle, włodarze UFC nie zdecydowali się na zorganizowanie tego starcia.

Zadzwoniłem do Dany, chciałem tą walkę. Zgodzili się, wysłali mi kontrakt, Khabib dostał swój egzemplarz, wszystko było na dobrej drodze. Po jakimś czasie Dana oddzwonił do mnie i powiedział, iż ten pojedynek nie ma sensu. Powiedział też, że będą zachowywać się jakby to nigdy się nie stało, jakby ta oferta nigdy się nie pojawiła. Potem Nurmagomedov zaczął pisać o mojej wymyślonej kontuzji, ale tak naprawdę byliśmy w tej samej sytuacji – obaj chcieliśmy walczyć, jednak UFC nie widziało sensu takiego pojedynku. Nie chcieli stracić mojego zestawienia z patrickiem Cote w Ottawie, potrzebują mnie tam. Chcesz rozmawiać o byciu „małpką”? To właśnie ja, nie miałem nic do powiedzenia. Zaryzykowałem, ale się nie udało.  Szkoda, byłem w formie. Spotkamy się z Khabibem w przyszłości, to pewne.

Cerrone wyraził również swoją chęć występu na UFC 200.

Chciałbym zawalczyć na tak wielkiej gali. Wysłałem wiadomość do Dany, gdy tylko zobaczyłem twitta Conora, ale on nawet mi nie odpisał. To trudne, nie widzisz co dzieję się za kulisami, naprawdę chciałbym walczyć z Diazem na tej gali, ale nie wiem czy będzie to możliwe.

Popularny „Cowboy” zmierzy się z Patrickiem Cote na gali UFC Fight Night 89 w Kanadzie.

3 KOMENTARZE

  1. Cerronie vs Conor w NY bo Conor I tak nie wroci do 145 Make it happen Dana!

  2. Kowboj nie raz, nie dwa ratował zestawienie na rozpisce gdy jeden z zawodników wypadał z jakiegoś powodu. Mogliby kutafony okazać trochę wdzięczności i dać mu walkę na jego życzenie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.