Informacja prasowa:

HIGH League oficjalnie ogłosiło nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego. “pashaBiceps” w walce wieczoru lutowej gali w Tauron Arenie Kraków zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. To starcie zelektryzuje całą Polskę!

W okrągłej klatce naprzeciw siebie staną legendarny e-sportowiec i słynny youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co stać ich w prawdziwej walce.

Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. “pashaBiceps” spełni swoje marzenie i wyjdzie do klatki HIGH League.

“pashaBiceps” przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Do swojego pierwszego występu w klatce będzie przygotowywał się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa.

To ogromny, biały Hulk. Jest strasznie agresywny – wcześniej określał swojego konkurenta Jarząbkowski. Teraz już wiemy, z kim “pashaBiceps” zmierzy się w głównej walce wieczoru gali HIGH League 2, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

Konkurentem legendarnego e-sportowca został słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. To jeden z członków ekipy “Warszawski Koks”, która swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. “Owca” dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów. Przed nim kolejne wyzwanie – walka w klatce.

“Warszawski Koks” również ma swoje doświadczenie na polu e-sportowym. Powstała sekcja “WK Gaming”, która swoje działania dokumentuje między innymi na YouTubie. Drużyna wzięła udział w turnieju „ESPORT GRA”, w którym pokonała drużynę „Pashy”, „Emeritos Banditos”!

Pojedynek Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak będzie główną walką wieczoru lutowego wydarzenia w Krakowie i odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach (do MMA).

Ponadto informujemy, że bilety na galę HIGH League 2 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się już od 70 złotych.

Podczas gali HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

klossowski

ONE FC
Middleweight

2,464 komentarzy 4,277 polubień

Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem.

:frankapprove:

Odpowiedz 8 polubień

andrzej_t.

UFC
Light Heavyweight

15,323 komentarzy 33,825 polubień

Zdjęcie: w trakcie srania / po sraniu

Odpowiedz 9 polubień

MMAteusz

Maximum FC
Lightweight

1,525 komentarzy 1,102 polubień

Myśle, że dzięki kawie pierniczkowej (z wk sklepu skurwysyny), natural Owca wyjdzie z tego zwycięsko.
300 to mit, mma tez.

Odpowiedz 4 polubień

Jeff

Shark Fights
Middleweight

1,289 komentarzy 1,237 polubień

Myśle, że dzięki kawie pierniczkowej (z wk sklepu skurwysyny), natural Owca wyjdzie z tego zwycięsko.
300 to mit, mma tez.

Plus dobry korzeń skurwysynu. JTCNW!!

Odpowiedz polub

lemmy

KSW
Middleweight

5,611 komentarzy 9,933 polubień

Jakaś moda u celebrytów nastała na walki w klatkach, jak na triathlon i maratony kiedyś.

Odpowiedz 1 Like

tucznik

Jungle Fight
Light Heavyweight

395 komentarzy 819 polubień

Miałem nieprzyjemność oglądać jedną z edycji PunchDownu. W przerwach co chwilę leciała reklama jakiegoś napoju czy innego badziewia od tej ekipy Warszawski Koks. I była to najbardziej prymitywna reklama, jaką było mi dane wżyciu oglądać. Jej hasłem przewodnim było powtarzane w w kółko: "ogień z kurwami". Kilka innych osób to oglądających ze mną było równie zażenowanych.

Zaś ten owca to jest wybitny przypadek człowieka, który wybitnie ukrywa swoją inteligencję dla reszty ogółu. Nie lubi się nią z nikim dzielić. Jest na tym polu niezwykle wstydliwy i skromny.

Odpowiedz 5 polubień

Słaby

Brutaal
Middleweight

564 komentarzy 1,039 polubień

Jakaś moda u celebrytów nastała na walki w klatkach, jak na triathlon i maratony kiedyś.

Raczej moda na kasę dzięki takim walkom. Tłuszcza ogląda, tłuszcza płaci, a oni się śmieją i liczą mamonę nawet jak walka jest walką tylko z nazwy..

Odpowiedz 1 Like

Assocati

Bellator
Lightweight

4,234 komentarzy 4,602 polubień
Kumar

BAMMA
Heavyweight

1,074 komentarzy 350 polubień

wkoncu jakas interesujaca Freak walka

Odpowiedz polub

Beeba

Jungle Fight
Featherweight

248 komentarzy 550 polubień

Jakaś moda u celebrytów nastała na walki w klatkach, jak na triathlon i maratony kiedyś.

No i na morsowanie!

Odpowiedz 1 Like

PIR

KSW
Light Heavyweight

5,705 komentarzy 12,959 polubień

No i na morsowanie!

1638818476933.png
Nowa emotka

Odpowiedz 6 polubień

Hallack

Brutaal
Welterweight

540 komentarzy 497 polubień

Jakaś moda u celebrytów nastała na walki w klatkach, jak na triathlon i maratony kiedyś.

U celebrytów jest zawsze moda na to co daje im pijar i kasę :) Jak się zrobi moda na uprawę kapusty głowiastej białej - to celebryci zaczną to robić i jeszcze rolników uczyć i filmy dla nich robić :)

Odpowiedz 1 Like