krylov

Wczoraj organizacja braci Ferrita podała rozwiązanie problemu, który powstał, po tym jak Thiago Silva został aresztowany, aby w konsekwencji zostać zwolnionym z UFC, a jego niedoszły rywal – Ovince St. Preux (14-5, 25. w rankingu MMARocks) pozostał bez oponenta. Nowym przeciwnikiem Amerykanina będzie schodzący do kategorii półciężkiej, niedawny uczestnik gali UFC on FOX 10 – Nikita Krylov (16-3).

Ukraiński „Al Capone” dwa tygodnie temu  w 25 sekund odprawił Walta Harrisa (5-3) w walce rozpoczynającej galę. Wcześniej, w sierpniu ubiegłego roku na gali UFC 164 w mało widowiskowym starciu z Soą Palaleiem (20-3) został znokautowany w 3. rundzie pojedynku. Krylov już wcześniej zapowiadał chęć startów w kategorii półciężkiej, a przed tą z Harrisem na wagę wniósł zaledwie 98 kilogramów.

Po wchłonięciu Strikeforce do UFC St. Preux stoczył pod banderą nowego pracodawcy dwa pojedynki. W kwietniu ubiegłego roku na UFC 159 przez decyzję pokonał Giana Villantego (11-4), a w sierpniu na UFC FN 26 znokautował Cody’ego Donovana (8-4). Były zawodnik futbolu amerykańskiego przed UFC stoczył sześć walk dla Strikeforce, w których zwyciężał pięciokrotnie.

Gala UFC 171: Hendricks vs Lawler odbędzie się 15 marca w American Arlines Arena w Dallas. Głównym pojedynkiem karty walk będzie starcie o zwakowany pas wagi półśredniej pomiędzy Johnnym Hendricksem i Robbie’em Lawlerem.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.