3 lutego odbyła się gala ARES FC 3, podczas której kibice zobaczyli dziesięć pojedynków. W najważniejszym z nich pas kategorii półśredniej zdobył Abdoul Abdouraguimov (MMA 14-1-0), który niezwykłym poddaniem skończył w pierwszej rundzie Godofredo Pepeya (MMA 14-7-0).
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Świetne poddanie i unikalna celebracja w wykonaniu „Leniwego Króla” na gali Ares FC 3 (WIDEO)
W karcie wstępnej do klatki wróciła Dorota Norek (MMA 2-1-0). Polka już w pierwszej rundzie została rozbita ciosami w parterze przez Ivanę Siric (MMA 3-0-0). Była to pierwsza przegrana Norek w mieszanych sztukach walki. Wcześniej pokonywała przed czasem Olenę Shydlovską i Oliwię Dardas.
W karcie głównej pojawił się Muslim Tulshaev (MMA 10-2-0), dla którego był to powrót po ponad dwóch latach. 27-latek w zaledwie 56 sekund posłał Juana Manuela Suareza (MMA 25-10-0) na deski, wygrywając starcie. Tulshaev może być znany polskim kibicom dzięki występom w 2012 roku – w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy zawodnik ten stoczył aż dziesięć pojedynków, z których osiem zwyciężył. Walczył pod szyldem PLMMA, MMA Coloseum czy 3F.
Szóste zwycięstwo w zawodowej karierze odniósł natomiast niepokonany Oumar Sy (MMA 6-0-0). Francuz po udanym występie w październiku ubiegłego roku na KSW 64, gdzie rozbił ciosami w pierwszej rundzie Adama Tomasika, zadebiutował pod szyldem ARES FC. Po trzech rundach sędziowie jednogłośnie zadecydowali o jego wygranej z Paulinem Begaiem (MMA 2-1-0).
Wyniki gali:
Walka wieczoru:
Pojedynek o mistrzostwo ARES FC w wadze półśredniej
170 lb: Abdoul Abdouraguimov (MMA 14-1-0) pokonał Godofredo Pepeya (MMA 14-7-0) przez poddanie (odwrotny trójkąt) w rundzie pierwszej (2:05)
Karta główna:
Pojedynek o mistrzostwo ARES FC w wadze ciężkiej
265 lb: Danilo Suzart (MMA 9-1-0) pokonał Benjamina Sehica (MMA 4-1-0) większościową decyzją sędziów
205 lb: Oumar Sy (MMA 6-0-0) pokonał Paulina Begaia (MMA 2-1-0) jednogłośną decyzją sędziów
170 lb: Muslim Tulshaev (MMA 10-2-0) pokonał Juana Manuela Suareza (MMA 25-10-0) przez nokaut (lewy sierpowy) w rundzie pierwszej (0:56)
205 lb: Jacky Jeanne (MMA 1-0-0) pokonał Yassine Boughanema (MMA 0-1-0) przez techniczny nokaut (rezygnacja z dalszej walki) w rundzie drugiej (0:59)
Karta wstępna:
265 lb: Yiriy Protzenko (MMA 19-12-0) pokonał Tiago Cardoso (MMA 9-6-0) niejednogłośną decyzją sędziów
125 lb: Ivana Siric (MMA 3-0-0) pokonała Dorotę Norek (MMA 2-1-0) przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej (4:12)
265 lb: Mraz Avdoyan (MMA 3-0-0) pokonał Bena Adwubiego (MMA 4-3-0) przez poddanie (duszenie północ-południe) w rundzie drugiej (1:35)
125 lb: Alexandra Tekenah (MMA 1-0-0) pokonała Iris Marmouset (MMA 0-1-0) przez nokaut (lewy sierpowy) w rundzie pierwszej (3:09)
265 lb: Alpha Cissokho (MMA 1-0-0) pokonał Werneia Cardoso (MMA 1-1-0) przez techniczny nokaut (rezygnacja z dalszej walki) w rundzie drugiej (2:10)
6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
ONE FC Flyweight
Shark Fights Featherweight
Vale Tudo Open
Vale Tudo Open
MISTRZ ŚWIATA ⚽️
Shark Fights Lightweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/59281/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>