Rafał „Łazar” Łazarek (88,8 kg) vs Jarek „Dzidziuś” Juchner (126,5 kg)

Dzidziuś – Ponad 2 metrowy gigant o 130 kg czystej masy mięśniowej. Miał zawalczyć na pierwszej gali, ale niestety wyeliminowała go kontuzja. Tym razem nic nie stanie mu na drodze, aby wystąpić w turnieju podczas GROMDA 2.

Łazar – Gorąca krew, agresja i uliczny styl. To znaki rozpoznawcze punchera z Gdańska. Podczas pierwszej gali efektownie rozbił i znokautował Górala. Na gali GROMDA 2 zawalczy w turnieju o 100 tysięcy złotych.

Miłosz „Ali” Wodecki (110,5 kg) vs Łukasz „GOAT” Parobiec (109,5 kg)

Ali – Spokojny, opanowany i pewny siebie. Wyszkolony pięściarz z ciężką ręką. ALI wchodzi do gry! Uśmiechnięty i pozytywny bijok. Od dziecka związany z boksem. Trenujący, walczący i kroczący honorową drogą wojownika w ówczesnej dolinie klaunów. Gotowy aby sprawdzić swoje umiejętności w turnieju GROMDA

GOAT – Łukasz Parobiec to doświadczony zawodnik MMA oraz kickboxingu. Popularny zawodnik zdecydowanie nie boi się wyzwań i nigdy nie wybiera rywali co niejednokrotnie pokazał walcząc m.in. na galach BAMMA czy KSW. Na Gromdzie zobaczymy go już 28 sierpnia.

Artur „Chuligan” Tomala (92 kg) vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn (94,3 kg)

Chuligan – Urodzony do walki. Nieugięty, kierujący się twardymi, ulicznymi zasadami. Zawodnik z Radomia. Zdyscyplinowany, skupiony i zawsze czujny. Milczący i nie okazujący żadnych emocji. Posiadający natomiast brutalny styl walki oraz nokautujące uderzenie.

Don Diego – Zaciekły i bitny uderzacz o twardej szczęce. Ringowy wariat kochający wyzwania. Mistrz Świata w kickboxingu oraz zawodowy pięściarz. W swoim ostatnim pojedynku z Adamem Balskim pokazał wolę walki i był bliski posłania rywala na deski. Niestety dla Mateusza starcie zakończyło się decyzją sędziów.

Dariusz „Kojot” Rzepiński (95,2 kg) vs Dawid „Maxiumus” Zółtaszek (117,2 kg)

Kojot – Dziki, szalony i nieokiełznany. Polujący na krwawy bój. Uliczny wojownik z bogatym doświadczeniem bokserskim (ma na koncie ok. 100 amatorskich pojedynków z których 90 wygrał). Wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Puncher posiadający szybkie ręce i nieprzewidywalny styl walki.

Maximus – Dawid Żółtaszek to czołowy polski kickboxer wagi ciężkiej. Doświadczony i twardy atleta, stawiający na ostre wymiany. Mimo, że wiele bitew już za nim to ogień wciąż płonie. Zmotywowany i gotowy na elitarny turniej Gromda.

PPV i transmisja do GROMDA 2 do nabycia pod adresem:

ROMDA startuje już 28 sierpnia . Wszystkie informacje o turnieju GROMDA 2 znajdziecie na naszej stronie.

Turniej walk na gołe pięści o 100 tysięcy złotych!

  • Mały, oldschoolowy ring 4×4 metry
  • 4 rundy po 2 minuty, 5 do końca
  • Extra fighty z udziałem polskich puncherów.
  • Wyjątkowy anturaż i pikantne atrakcje.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.