one-fc-8

Wyniki i relacja po kliknięciu.

Trenujący w Singapurze Japończyk Shinya Aoki (33-6) został nowym mistrzem wagi lekkiej One FC poddając Kotetsu Boku (22-8-2) duszeniem zza pleców w walce wieczoru ósmej gali One FC w azjatyckiej metropolii. Były mistrz i gwiazda Dream kompletnie zdominował swojego rywala w parterze. W pierwszej rundzie zajście za plecy Boku zajęło mu tylko 23 sekundy i pozostawal w pełnej kontroli sytuacji do końca rundy. Boku bronił się jak mógł ale nie wyprowadził żadnej ofensywnej akcji. W drugiej rundzie scenariusz się powtórzył ale tym razem Aoki lepiej zabrał się do duszenia zza pleców i wślizgnął dłoń pod szczękę rywala. Broniący tytułu mistrza Boku był bezradny i zmuszony do odklepania w 121 sekundzie drugiego starcia.

Po słabym pojedynku Brock Larson (37-7) zadał porażkę przymierzanemu do Mameda Chalidowa w czerwcu Melvinowi Manhoefowi (27-10-1). Larson walczył ultra ostrożnie w pierwszej rundzie a Manhoef bał się atakować zdecydowanie bojąc się obaleń. W końcu Mahoef ustrzelił rywala mocnym kopnięciem w głowę ale Larson utrzymał przytomność i dosłownie, salwował się ucieczką przez pół klatki. Z początku druga runda wyglądała identycznie, Larson zbierał kolejne, sporadyczne ale ciężkie, ciosy lecz nie padał na deski. Coraz agresywniej atakujący w parterze i zniecierpliwiony Manhoef był jednak łatwym celem dla Larsona i Amerykanin złapał go w balachę pod koniec drugiej rundy, z której Holendra uratował jedynie gong. W ostatnim starciu Larson nie miał już problemów z implementacją zapasów na zmęczonym rywalu i poczęstował go solidnym ground-and-pound zapewniając sobie przychylność sędziów punktowych pomimo ucieczki w pierwszej rundzie.

Były mistrz Shooto Masakatsu Ueda (17-2-2) w rzemieślniczy sposób odprawił byłego mistrza UFC Jensa Pulvera (27-18-1) poddając go duszeniem brabo w drugiej rundzie. Ueda był nastawiony na grappling i konsekwentnie dążył do przeniesienia walki do parteru. Pulver, choć był w stanie pracować przez kilka minut z górnej pozycji odstawał wyraźnie w tej płaszczyźnie od Japończyka i w czwartej minucie drugiej rundy dał sie złapać w dusznenie. Wygrana dała Uedzie awans do finału turnieju One FC w wadze koguciej.

Drugim finalistą został filipiński „Tłumik” Kevin Belingon (11-2), który rozbił ustępującego mu wyraźnie doświadczeniem Thanha Vu (3-2) z Australii. Doświadczony zawodnik Wushu z Filipin nie miał żadnych problemów z zadawaniem i trafianiem kolejnych kopnięć. Im wyraźniejsza była przewaga Belingona tym śmielej składał kombinacje i skończenie wisiało w powietrzu. Vu wytrzymał do drugiej minuty drugiej rundy kiedy porażony kolejną serią i lekko zamroczony rzucił sie do nóg rywala. Vu jednak nie mógł dokończyć obalenia bowiem do akcji wkroczył sędzia Kenichi Serizawa, który uznał, że Belingon zranił przeciwnika wystarczająco by uzasadnić przerwanie.

W zdecydowanie najdłuższej walce w swojej dotychczasowej karierze Eddie Ng (6-1) poddał pod koniec drugiej rundy balachą Arnauda Leponta (9-3). Zawodnik z Hong Kongu, który dotychczas wszystkie walki wygrywał poniżej jednej minuty, miał Leponta na widelcu kilkukrotnie ale Francuz za każdym razem wydostawał się z opresji. Pod koniec drugiej rundy zmęczenie zaczynało dać o sobie znać u obu zawodników ale to Ng wykrzesał z siebie nieco więcej sił. W ostatniej minucie drugiego starcia Lepontowi udało zrzucić sobie z pleców rywala ale Ng zręcznie przeszedł do balachy, która okazała się techniką kończącą ten pojedynek.

Leandro Issa (11-3) po świetnej walce wyraźnie pokonał na punkty Yusupa Saadluaeva (9-3-1). Mimo wyraźnej przewagi Brazylijczyka na przestrzeni 15 minut Dagestańczyk dostarczył sporo emocji i zwrotów akcji. Issa, pomimo przewagi w parterze wielokrotnie dał się rzucać na matę rywalowi i pomimo przewagi w stójce jego ciosy, technicznie bardzo dobre, nie spowalniały marszu do przodu obywatela Rosji. Tym niemniej po 15 minutach takiej walki jej wynik mógł być tylko jeden i Issa wygrał w pełni zasłużenie.

Filipińczyk Rene Catalan (0-1) zapłacił frycowe za brak doświadczenia w klatce, który pokazał obalając brazylijskiego grapplera Alexa Silvę (2-1). Choć Silva na początku miał nieco trudności z okiełznaniem agresywnie atakującego Catalana zdołał odklepać swojego rywala jeszcze przed końcem pierwszej rundy uwalniając się spod jego nacisku i zakładając balachę.

Jeden z garstki Pakistańczyków walczących w MMA Bashir Ahmad (2-0) udanie zadebiutował w klatce One FC pokonując na punkty Shannona Wiratchaia (2-1) z Tajlandii. Pakistańczyk kontrolował pierwsze dwie rundy dzięki lepszym zapasom i ground-and-pound z góry. Wiratchai powrócił do gry w ostatnim starciu ale nie zrobił wystarczająco dużo by przekonać do siebie sędziów.

Galę w Singapurze otworzyły dwie przedwalki, obydwie zakończone w pierwszej rundzie. Jake Butler (2-0), amerykański zapaśnik z przeszłością w akademickiej lidze NCAA nie miał problemów z Swainem Cangco (2-1) z Marianów Północnych pokonując go uderzeniami z dosiadu w trzeciej minucie. Pierwsza walka była nieco bardziej wyrównana. Po 4 minutach wymian ciosów między Yun Ting Chenem (1-0) a Ronaldem Lowem (2-1) ten pierwszy zepchnął rywala pod siatkę i rozbił go kombinacją, która zmusiła sędziego Kenichiego Serizawę do przerwania pojedynku.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza One FC w wadze lekkiej
155 lbs.: Shinya Aoki pok. Kotetsu Boku przez poddanie (duszenie zza pleców), 2. runda, .

Główna karta:

185 lbs.: Brock Larson pok. Melvina Manhoefa przez jednogłośną decyzję.

Półfinały Grand Prix One FC w wadze koguciej
135 lbs.: Masakatsu Ueda pok. Jensa Pulvera przez poddanie (duszenie brabo), 2. runda, 3:52.
135 lbs.: Kevin Belingon pok. Thanha Vu przez TKO (uderzenia), 2. runda, 1:00.

155 lbs.: Eddie Ng pok. Arnauda Leponta przez poddanie (balacha), 2. runda, 4:45.
135 lbs.: Leandro Issa pok. Yusupa Saadulaeva przez jednogłośną decyzję.
125 lbs.: Alex Silva pok. Rene Catalana przez poddanie (balacha), 1. runda, 4:34.
145 lbs.: Bashir Ahmad pok. Shannona Wiratchaia przez jednogłośną decyzję.

Pozostałe:

205 lbs.: Jake Butler pok. Swaina Cangco przez TKO (uderzenia z dosiadu), 1. runda, 2:52.
125 lbs.: Yun Ting Chen pok. Ronalda Lowa przez TKO (uderzenia), 1. runda, 3:58.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

396 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 34. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 35. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 36. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 37. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 38. walka z Mamedem niezagrożona! kontraktu z ufc nie będzie bo Larson odklepie Melvina lub prtzeleży decyzje!

 39. Tez myslalem ze o 12 sie zaczyna, siedze i siedze na tym youtubie i nic nie idzie ;d

 40. Dzięki ludzie, przeczekał bym cały undercard na tym felernym streamie Venoma 😀

 41. Drugi raz stream na YT nie działa. Z przyzwoitości nie powiem jaką polską organizację mi to przypomina ;).

 42. Niezła młócka od początku 😀  

   

  btw. tam łokcie są legalne czy nie?

 43. No i to się nazywa chęć kończenia wali, u obu. Ten spokojniejszy, trafiający w końcu skumulował odpowiednią ilość ciosów i obił tego, który chciał wygrać nagłym zrywem.

  Myślę, że nie, bo tu była idealna sposobność ku temu, pewnie ten azjatycki sędzia krzyczał "Uważaj na łokcie" ;)))

 44. Soccer kicki nadal sa tak?

  Bo widze, ze stompy na glowe zabronione.

  W zasadach na ich stronie, wszystkie lokcie sa legalne.

 45. Sa dozwolonie lokcie, kopniecia w parterze oprocz stompow, przynajmniej tak pisze na ich stronie 😛

 46. Butler to amerykański zapasior. Nawet typ poniżej przeciętniej co się kulał w college'u będzie miał ogromną przewagę walcząc w Azji.

 47. Ja raczej stawiam na Butlera, komentatorzy mówią że Cangco walczy w zastępstwie.

 48. Ma ktoś streama do głównej karty, bo jak rozumiem tylko undercard puszczany jest za free?

 49. Na Dazsports działa. Swoją drogą ubolewam nad tym co się stało ze stroną mma-tv.

 50. heh pierwszy raz oglądam MMA w pracy 😀

  dobry ending ciężkiego tygodnia, idę po coś do picia 🙂

 51. U mnie cały czas nie dziala, wczytuje sie caly czas . Net w miare dobrze działa, jaki moze byc tego powod ?

 52. Dobra runda. Leją się klawo

  Nie wiem kolego dlaczego ci nie śmiga. U mnie nawet nie przytnie

 53. Co prawda oglądam trochę z doskoku, ale wydawało mi się że Taj jednak był lepszy i spokojnie to wygrał.

 54. ja też oglądałem z doskoku, ale wydaje mi się, że Taj, mimo że trochę bardziej utalentowany, podszedł trochę nonszalancko do tematu i po prostu dostawał więcej ciosów na głowę 🙂

 55. Taj wg mnie przegrał dwie pierwsze rundy, Pakistańczyk się wypompował, a Taj pozwolił mu lekceważącym podejściem na dotrwanie do końca walki i dowiezienie wygranej. Tak mi się wydaje, ale ogl. jednym okiem;D

 56. Ja tam się zgadzam z decyzją dla Ahmada. Pamiętajcie, że w One FC nie ma punktowania runda po rundzie tylko jest abritralna decyzja po walce "kto wygrał?"

 57. własnie mi też się wydaje, że nie ma już tej samej mocy co na galach pride

 58. Taa, cos slabo jej to dzis wychodzi. Niech sobie kielicha walnie na rozluznienie gardla Laughing

 59. czarny nie opowiadaj glupot bo jeszcze uwierza 😉

  druga i trzecia runda dla pakistanczyka 😉

  Polowe drugiej przelezal na nim ,a pozniej w Stojce dominowal
  W trzeciej oddal wiecej ciosow w Stojce 😉

 60. Ja działam na google chrome i firefox, aktualizaje sa pobrane wiec powinno hasac, a nie hasa.

 61. kurwa muszę iść do okulisty bo zafundowałem sobie przed chwilą 3 sekundy szoku czytając Brock Larson jako Brock Lesnar 🙂

 62. Ładne poddanie i dobra walka.
  Teraz Saadualev nadal pamiętam te KO po slamie może być ciekawie.

 63. Karas – Tak ten mi nie działa. Wchodzi stronka, pokazuje ze wczytuje i na tym sie konczy ogladanie

 64. @Procent

  Ja z netem 1mb i nie działąjąco do końca dobrze kartą graficzną oglądam bez żadnych ścin 🙂

 65. O Lenne nawet jest;) Ile do Melvina bo włączyłem przed chwilą?

  Ok, już wiem;)

 66. True story o Leponcie. Na godzinę przed galą w Dżakarcie siedział w salonie i poprawiał fryzurę choć był tylko w narożniku.

 67. Ale mnie takie pajacowanie irytuje. Dostaje po mordzie przez połowe rundy i się jeszcze podnieca, że przegrał rundę brawoo… 

 68. Ng zaskoczył w końcówce 2 rundy. Całkiem niezła walka: 1 runda fajna bitka, w drugiej nieco spadło tempo, ale zakończenie super.

 69. Mi stream przy średnim necie oraz średnim kompie śmiga wręcz zajebiście. Fajnie się ogląda tę galę One FC :).

 70. To prawda, stream bezbłędny, gala bardzo fajna jak do tej pory, walki naprawdę na poziomie.

 71. jakby ktos szukal jeszcze jakiejs transmisji to na sopcascie, kanal 122846 jest bez scinek i jakosc jak w telewizorni prawie

 72. Zwycięzca tego GP ma walczyć z Bibiano czy jak (jeśli dobrze pamiętam, to One FC ma go podpisane)?

 73. Moim zdaniem przez chwilę był już "wyłączony", więc gdyby nie w momencie przerwania, to pewnie skończyłoby się to 10-15 sekund później (tyle że bardziej brutalnie).

   

  Ed. Oczywiście uważam że zatrzymanie było ok.

 74. Mi tak samo 😀 Ciekawe czy w zapowiedzi Manhoefa powiedza ze to prawie weteran KSW Laughing

 75. No i Pulver uduszony. Już w poprzedniej walce wyglądał kiepsko, ale mimo wszystko liczyłem na coś więcej w jego wykonaniu.

 76. Powinien już chyba wziąć sobie do serca tekst piosenki, do której wychodził "I'm done…".

 77. Tak poddanie łatwe, a co do Pulvera to powinien naprawdę zakonczyć karierę od Dabljuici wygląda to bardzo słabo.

 78. po ogłoszeniu werdyktu uedy była muzyka z ksw? czy mi sie wydaje, to jakis uniwersalny motyw czy autorskie nagranie ?

 79. master – to muzyka Two Steps from Hell, piosenka wyjściowa Euro to była. Polecam ich muzykę, jak ktoś lubi takie klimaty.

 80. Ciekawe czy Melvin odpierdzieli coś na wyjściu. Ostatnio dał dobre show.

  Jak teraz przegra to pewnie zawalczy na KSW.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 81. Pewnie będzie norma w jego wykonaniu – wyjście na smyczy itd. Zdziwie się, jeśli będzie co innego 🙂

 82. Ja pierdole, znowu te tango. Jest moc.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 83. Wejście Walusia lepsze według mnie. Laughing

  Również zdążyłem na Melvina Yahoo

 84. No to Polsat jak wszędzie podczepi jakieś tancerki Melvinowi na wejście w KSW 😉

 85. Ja pier…chcę gifa z tego jak Brock ucieka pod siatką przed Melvinem 😀 dość długo to trwało jak na gonitwy, które widywałem dotąd.

 86. Najman nawet tak szybko nie spiedzielał, ale jest zansa, że Ozdoba pobije ten rekord.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 87. Haha ale co chłopaczek uciekł, i przeżył 😀 Każdy sposób jest dobry jak działa 😀

 88. zajebisty sędzia, w UFC pewnie 3/4 tych matołów by sie przyglądała na ten kabaret

 89. poza tym – ktoś teraz wątpi, że Mamed przejedzie po Manhoefie jak walec? Miał już w KSW lepszych przeciwników

 90. Jezu myślałem że walka z Kawamurą była taka chujowa przez Japończyka ale widze Melvin ostatnio z każdym taki styl prezentuje.

 91. poza tym – ktoś teraz wątpi, że Mamed przejedzie po Manhoefie jak walec?

  Najpierw Mamed, a później po przegranej walka o pas z Materlą. Niech przegra z Larsonem to zapomni szybko o kontrakcie z UFC.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 92. Melvin w parterze dalej nic nie umie… tą półgarde przeszedł Larson jak dziecku. Ale licze na Melvina, że wejdzie ten jeden cios czy kick 😀

 93. Jest mozliwosc aby sedzia przerwal walke jesli zawodnicy dalej beda sie tak zachowywac ?

 94. "Nie wróci, bo nigdy w UFC nie walczył "

  Każdy wie o co chodzi:p

  Niech go podda będzie spokój. Kiepski Malvin.

 95. Melvin chyba chce uciec przed Mamedem i daje się obijać i powiększać te rozcięcia 😉

 96. TJ

  dzieki 😀
  ale Melvin slaby, ciekawe czy KSW wspomni o tej walce ("przegral z bardzo silnym Amerykaninem")

 97. Według mnie powinien być po tej rundzie ogłoszony remis albo wygrana jednym punktem dla Larsona

 98. Melvin słabiutki, Larson przez decyzję. Mamed nie będzie miał problemu z szybkim poddaniem.

 99. Pawlęga 10-8. Melvin witaj w KSW. Jego parter jest równie drewniany jak parter Walusia.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 100. Czekam na werdykt, bo druga runda taka na remis troche mi się wydawał, jedynie, że Larson wygra efekotwnym joggingiem 🙂

 101. Przegrał. Z taką formą to w UFC co najwyżej może sobie pograć na PS3. Jeśli do walki na KSW dojdzie, to Mamed się po nim przejedzie, słabiutko.

 102. Po tej walce jestem przekonany że Manhofa na KSW 23 nie będzie. Byłby głupi gdyby po tym co dziś pokazał, próbował walczyć z Mamedem. Mamed by go poprostu skręcił w precelek.

 103. Kawul modli się o decyzję dla MM 😉

  Edit: No i nie wymodlił 😉
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 104. Niepotrzebnie dywagujecie dla kogo która runda, bo w one fc ocenia się całą walkę, a nie poszczególne rundy osobno.

 105. "No i dupa, czerwcowy pojedynek z Mamedem traci wiele na wartości"

  Czy ja wiem? Chyba nie. W trailerach dla Januszów pewnie nawet o tej walce nie będzie wzmianki 😉

 106. Brock zrobił w tej walce więcej. Wiedziałem że Manhoef ma słaby parter, ale nie że aż tak. 

 107. Teraaaaz będzie ciekawiee 🙂 Aoki musi coś wykręcić nie ma innej opcji..

 108. Jeżeli te kartki nie zabierały punktów to 29-27 dla Brocka (9-10 10-9 10-8)

  Dlatego właśnie Melvin Manhoef nie nadaje się do UFC, na 100% nie zatrudnią go przed KSW 23 i w ogóle nigdy więc miałem rację i się napawam teraz.

  Mógłby MM wylecieć i Mamed dostałby tego który podobno zadowoli nawet Nas. Mamed jest lepszy w stójce, wszystkie te poddania by zakończył, Larson ładnie zablokował dostęp do siebie będąc z pleców…Melvin świrował, kopał i nie dał rady, jak sam był z pleców to był bezbronny jak Najman.

 109. Prosta propozycja – niech teraz zamiast Melvina jako przeciwnik Mameda pojawi sie Larson. Nie byłoby chyba źle

 110. Teraz Mamed ma więcej do przegrania a mniej do wygrania niż miał pół godziny temu. To pewne.

 111. Melvin zupełnie nic nie pokazał i Mameda to on by mógł pokanać jedynie strzałem rozpaczy, jakoś już mnie tak nie kręcie ta walka…

 112. @stoner

  Po tym co obaj pokazali w tej walce, to nie chcę oglądać żadnego z nich. Chociaż uciekanie wokół ringu mogłoby fajnie wyglądać 🙂

 113. @damianancelotti
  Na pewno? Mi się wydaję, że normalnie każdą rundę oceniają.

 114. Po cholere punktujecie jak TJ pisal juy kilka rayz ye tam sie daje deczyje na zasadzie "kto lepszy ogolnie".

  Teraz juz na walke z Mamedem nie czekam, zenujaco slaby wystep, no ale Slodziak to pewnie przerobi na heroiczny bol i Janusze kupia

 115. Oceniają cała walkę. TJ pisał to już 2 razy

  Melvin słabiutko. Walka w stójce mogła zanudzić na śmierć. Żółta kartka od sędziego troche pobudziała zawodników choć chyba tylko Larsona, który sprowadzając Holendra po parteru robił z nim co chciał. Manheof chyba nigdy nie nauczy się dobrze walczyć z pleców. Zero jakiejkolwiek kontroli walki w parterze. Bezproblemowe przejście do dosiadu Larsona wyglądało dość komicznie. Jeśli dojdzie do walki z Mamedem to innego scenariusza jak poddanie ze strony Chalidova nie przewiduje. Zawdiodłem się na Melvinie …

  http://www.youtube.com/user/TheVoranek

 116. Announcer nie podał wyniku punktowego zliczonego za poszczególne rundy, więc może tak być.

 117. T.J pisał już kilka razy, nie oceniają każdej rundy, tylko całość.

 118. Nie znam drugiego tak jednopłaszczyznowego zawodnika, no chyba sam bym go poddał 😀

  Wcale nie będę żałował jak nie przyjedzie na KSW. Mamed złoży go w 15 sekund parterze.

  Ogólnie walka jedna ze słabszych jakie ogladałem, jedyne co warte zaoamiętania to spodenki Pudziana i spierdalanie po klatce ala Najman 😀

 119. Wiadomo, ta walka była masakrycznie słaba bo Larson panicznie bał sie pięści Manhoefa a Melvin z kolei parteru Brocka. Ale Brock Larson ogólnie jako zawodnik, mimo, że przeterminowany wydaje sie odrobine lepszą opcją niż Manhoef. Nie tylko dlatego, ze dzisiaj z nim wygrał xD No i nie odmawiajmy mu tego, że w trzeciej rundzie to już dobijał lezącego (tj. Brock – Melvina)

 120. No dobra ale dla siebie możemy jakoś punktowac werdyktu i tak nie zmienimy a swoje punktowanie każdej z rund przedstawic możemy.

 121. @krolik

  Tak na pewno. Jak juz poprzednicy napisali, TJ wspominał o tym kilka razy.

 122. Nie żebym wyciągał stare brudy (tym bardziej, że ten kto to napisał nie ma technicznej możliwości odpowiedzi) ale ktoś tu mnie niedawno przekonywał, że Melvin poprawia parter.

 123. Jak Melvin dostanie walkę o pas z Materlą to już będzie żenada. W takiej formie to nie wiem czy go ktoś chce oglądać. Mamed go w 1 rundzie podda.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 124. Przesadzacie. Levin zawsze tak zaczyna z zapasiorami. Po za tym jako dobry obserwator, pragnę zauważyć że melvin praktycznie przegrał przez soccer kicki właśnie. Powinien pięściować go konsekwetnie bo w momencie kiedy robiłsoccer kicka to larsen robiłgardę + złapanie stopy. I do skrętówki, i przez to go obalił też w 2 i boadjże 3 rundzie- po przechwyceniu piłkarskich. Jak by nie rwał się tak jak miałgo podłączonego, to wynik był by inny. Aha i gadanie o formie- przyjmowanie ciosów= stres= nierówny oddech. A nierówny oddech to wygazowanie. A zobaczcie ile przyjął w parterze wtedy co pokazywał do sędziego „lubie to”. W ogóle, przez to pokazywanie walczył z 2 na raz. Larsen + sędzia który chciał to przerwać. A rozproszenie uwagi= gorsze reagowanie z pleców w tamtym momencie. Chodź i tak się zawiodłem, powinien dawać presję i wyćwiczyć podbródkowy na obalenie. W MMA zawodnicy są za słabi boksersko przez co tak mało osób kontruje double lega podbródkowym- któy jest bezpieczniejszy od kolana gdyż nie traci się stabilnej pozycji i może robić sprawl.
  Polski Jack Slack pozdrawia :d

 125. CHyba Tj wiem kto tak pisał 🙂 Jak wróci ze Szwecji to napewno w Szklanej Szczęce o tym wspomnicie 🙂

 126. Wiadomo, ta walka była masakrycznie słaba bo Larson panicznie bał sie pięści Manhoefa a Melvin z kolei parteru Brocka. Ale Brock Larson ogólnie jako zawodnik, mimo, że przeterminowany wydaje sie odrobine lepszą opcją niż Manhoef. Nie tylko dlatego, ze dzisiaj z nim wygrał xD No i nie odmawiajmy mu tego, że w trzeciej rundzie to już dobijał lezącego (tj. Brock – Melvina)

 127. Walki nie widzialem ale z tego co piszecie to Melvin słabiutki. Zanosi się niestety kolejna jednorundowa walka Mameda

 128. Perfumiarz bana dostal? (nie znam sytaucji, a chyba on trenuje w Holandii wiec tak mi sie skojarzylo)

   

  DObra, Aoki teraz poddanie w 30 sekund i mozna w koncu odejsc od komputera

 129. Najciekawsza walka teraz. Tak a propos rywala Mameda. Vasilevsky już podpisał kontrakt z M-1 (jeśli tak czy M-1 ma wyłącznościowe kontrakty)? Bo może on zawalczyłby z Khalidovem.

 130. Lubię takie rozstrzygnięcia jak to.. każdy juz myślał o Melvinie w UFC po wygranej
  i jakoś prawie nikt o jego przegranej nie myśał, a tu proszę 🙂
  Z tym, że teraz o ile dojdzie do walki Mameda z Melvinem, to wygrana Mameda
  nie będzie już taka satysfakcjonująca ani sportowo ani mentalnie, a ewentualna
  przegrana Mameda (a możemy zakładać również taki scenariusz) będzie słabo

 131. Aoki zrobił swoje.

  Ogólnie mówiąc dobra gala, z naprawdę ciekawymi walkami. Najgorzej wypadł co-main event (nie wiem jak dwie walki z yt, bo nie oglądałem)

 132. Aoki mistrz 😀 zajebiscie walczy! jego rywal nic mu nie zrobił nawet 🙂 również z miłą chęcia zobaczył bym go w Polsce ale ksw by go nie wzięło bo pokonało by któregoś z naszych a mma-attack nie ma dla niego przeciwników, chyba że by kogos z zagranicy wzięli ale wątpie w to :<

 133. Różnorodność zasad MMA sprawia, że ciężko mi porównywać umiejętności tak na dobrą sprawę. Aoki zademonstrował ile dodatkowych rzeczy przydawało mu się z różnych pozycji, a czego nie można zrobić czy w KSW czy w UFC. Co do walki, Aoki jak zwykle, choć długo, no ale jednak walczył z mistrzem 😉

  Dobra gala,emocjonujące walki poza walką Melvina, a przynajmniej pierwszą rundą szczególnie, ale rajd po klatce zrekompensuje mi tą wyrwę w życiu 😉

 134. Aoki Dał rade ! 😀 Ciesze się bo jak dla mnie najlepszy parterowiec obecnie w tej kategori wagowej 😀 A melvin … no co dawać go Mamedowi 😀

 135. nie śmiejcie się z Tomek-host nie każdy ma tak szybki internet jak wszyscy 😀 i nie wiadomo czy głowa tez szybko działa ^^

 136. Walka Melvina z Larsonem była najgorszą na tej gali?
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 137. Droni, naprawdę wystarczy jak co 10 minut przypominasz o tym w swoim temacie Smile

 138. @tomek-host
  Na jakim streamie oglądałeś? Te urywki z walk na końcu transmisji jeszcze raz bym obejrzał.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 139. Kawuld and Lewy wsadzą te gonitwe do traileru i będą zapowiadać MM jako zawodnika ” masakre ” przed którym zawodnicy uciekają ;DD

 140. Tak jak juz pisalem, wyczytalem u konkurencji, ze Aoki bez wzgledu na wynik walki z Boku mial schodzic do piorkowej. Parter w wykonaniu japonczyka to jest majstersztyk, bardzo chcialbym aby Aoki przeszedl do UFC, ale raczej marne na to szanse.

 141. Manhoef jeszcze dał radę wygrać z Jae Young Kimem (przetrwał długo w parterze), niestety weteran UFC to już za wysokie progi.

 142. Napewno większe szanse na trafienie do UFC Aokiego są w piórkowej, bo lekka przeładowana.

 143. przeciez ten bieg to jakas parodia, rozumiem cofanie sie albo pojscie po nogi, ale sprint i totalne spierdalanie? Facepalm

 144. Aoki teraz bardziej by się w lekkiej przydał niż w piórkowej. W piórkowej jest Aldo, Edgar, Korean Zombie, Siver, Mendes, Guida, Pettis, Swanson, Poirier, Lamas. Pełno dobrych zawodników, przy czym kilku to czołówka lekkiej szukająca szczęścia niżej.

 145. @Visu <- zgadza się ale odnoszę wrażenie, że jak ktoś mówi o tym, że chce do UFC, wisi nawet na klatce z banerem kolegi itp. to Dana tymbardziej zrobi na złość.

  Znacie kogoś kto lobbował w mediach itp do skutku? Tim Sylvia czyli mistrz UFC i to nie jednokrotny skamlał i błagał, a Dana w wywiadach mówił NO! O Kobietach w UFC też tak mówił niby ale one prezentują wysoki poziom sportowy, a takie laski jak Ronda też marketingowy, natomiast Tim Sylvia szkoda gadać…na dzień dzisiejszy on się nadaje dla Pudziana albo Nastka bo już nawet nie dla Bedorfa, nie mówiąc o Damianie… Melvin miał dobry rok 2012 bo pokonywał doświadczone i dodatnie rekordy ale 2010 i 2011 to kompletna klapa, a te klapy trafiły się akurat wtedy gdy UFC naprawdę mogło o Nim myśleć bo 2 walki w Strikeforce gdyby były zwycięskie to nie ma lepszego "okna wystawowego" w USA tzn. nie było na tamten czas.

  Nie lubię tego słowa ale GDYBY wygrał z Mamedem to i tak nie stanie w oktagonie UFC bo walką z Larsonem zrobił sobie antyreklamę.

 146. ogladalem dwie ostatnie walki:D Aoki zdominowal tego Boku .Boku to chyba ten pas dostal za ta brode:D

  ucieczka Larsona zniszczyla system.ale kto wie przez to nie przegral walki a poznie sytuacja sie odwrocila i juz melvin nie mialnic do powiedzenia

 147. tragiczny jest parter malvina

  Mamed od razu go pewnie do parteru ściągnie i Manhoff odklepie

 148. co ty mowisz, poczekaj na trailery przed ksw, a zobaczysz jaki z niego zabijaka 😀

 149. A jeszcze niedawno niektórzy się jarali rozpiską na KSW 23 argumentując to walką Mameda z Melvinem i Pudziana z jakimś ogórem. Zapowiada się mega gala.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 150. K&L nie mogą pozwolić by Mamed wygrywał zbyt pewnie. Już walka z Kendallem wyglądała inaczej niż wcześniejsze…Syndrom Kliczki się odzywa;)

  Oczywiście, że Janusze nie dotrą do informacji o porażce Melvina, ale jak kto woli. Póki Melvin wygrywał, a on i tak zawsze będzie groźny póki stoi to był interesującym rywalem. Teraz zestawianie go z Mamedem nie ma sensu większego, a jeśli wygra jakimś trafieniem Holender to będzie to wielki cios dla polskiego MMA. Więcej do stracenia niż zyskania robiąc obecnie ten pojedynek. Błąd, że pozwolono Melvinowi na tą walkę z Amerykaninem.

  To, że Melvin jest słaby parterowo to było jasne, ale zwykle footwork + siła były tym co rodziło nadzieje na jakąś "walkę" z kimś kto go chciał sprowadzać. Do czasu…

 151. Janusze i tak łykną Manhoefa – umięśniony czarnuch, nic dodać, nic ująć.

  Założą mu obrożę i będzie plus 500 do sprzedanych biletów 🙂

  Lepont mnie rozczarował, wydawał się być straszliwie drewaniany w tej walce. 

  Cieszy progress stójkowy Aokiego, jeśli by dalej pracował nad nią tak jak teraz, to porażki jak ta z Melendezem już nie powinny się trafiać.

 152. Hardcore'wa odmiana "gry w berka", bo miejsce ucieczki mocno ograniczone 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.