Pełne wyniki oraz najlepsze akcje gali One Championship: Pursuit of Greatness, która dziś odbyła się w mieście Rangun, stolicy Mjanmy.

W najważniejszej walce tej gali pogromca Michała Pasternaka (13-3), aktualny mistrz dwóch kategorii wagowych One Championship Aung La Nsang (24-10) już w pierwszej rundzie brutalnie zweryfikował debiutującego w organizacji zawodnika z Libanu, Mohammada Karakiego (9-1).

Pochodzący z Malezji Keanu Subba (7-3) zaprezentował ciekawy poziom parterowej gry, poddając w pierwszej rundzie gilotyną zawodnika gospodarzy, Phoe Thawa (6-1).

Mający za sobą epizody w takich organizacjach jak Pride, Cage Rage czy Dream Masakazu Imanari (37-18) również zwyciężył przez poddanie. Czterdziestodwuletni Japończyk przy pomocy balachy przerwał serię dwóch porażek z rzędu.

Ciekawym nokautem popisał się Luis Santos (65-11). Brazylijczyk już po upływie pół minuty wyprowadził niezwykle celnego middle kicka na wątrobę, czym wyeliminował Daichiego Abe (6-3) z dalszej rywalizacji.

Pochodzący z Afganistanu Ahmad Qais Jasoor (5-1) nie odstawał od pozostałych i także skończył bój przed czasem. Jasoor prawym prostym zahaczył Xu Dong Ma (1-2), a następnie dokończył dzieła zniszczenia pod siatką.

Walka otwarcia pomiędzy Rudym Agustianem (5-2), a Kajim Ebinem (2-2) postawiła wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o widowiskowość gali. Zamieszkujący Indonezję Agustian powrócił na ścieżkę zwycięstw po tym jak już w pierwszej rundzie poddał Filipińczyka amerikaną.

Wyniki gali:

Aung La N Sang pok. Mohammada Karaki’ego przez TKO, runda 1, 2:21 – walka o mistrzostwo w wadze średniej
Keanu Subba pok. Phoe Thaw przez poddanie (gilotyna), runda 1, 2:47
Masakazu Imanari pok. Radeema Rahmana przez poddanie (balacha), runda 1, 1:23
Ye Thway Ne pok. Mite Yine przez jednogłośną decyzję
Luis Santos pok. Daichiego Abe przez nokaut, runda 1, 0:33
Ahmad Qais Jasoor pok. Xu Dong Ma przez nokaut, runda 2, 2:16
Rudy Agustian pok. Kaji Ebina przez poddanie (amerikana), runda 1, 4:01

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.