One Championship w listopadzie przygotuje trzy gale, podczas których kibice będą mieli okazję zobaczyć w akcji pięciu mistrzów tej organizacji.

3 listopada podczas gali One: Hero’s Dream, która odbędzie się w Mjanmarze, Aung La N Sang, mistrz wagi średniej One zmierzy się z zawodnikiem wagi ciężkiej, Alainem Ngalani, który w swojej ostatnie walce zanotował błyskawiczny nokaut na Hideki Sekine. Ma to być tzw. superfight, w którym na szali nie zostanie postawiony mistrzowski pas.

10 listopada na Filipinach, podczas gali One: Legends of the World, Eduard Folayang, mistrz wagi lekkiej będzie bronił swojego tytułu przeciwko Martinowi Nguyen, mistrzowi wagi piórkowej.

24 listopad w Singapurze, Angela Lee, mistrzyni dywizji atomowej organizacji ONE Championship będzie bronić swojego tytułu w walce przeciwko Mei Yamaguchi, a Ben Askren w swojej pożegnalnej walce zmierzy się z Shinyą Aokim.

 

1 KOMENTARZ

  1. W ogóle wie ktoś co się dzieję z Leną Tkhorevską? Angela od czasu walki z nią walczyła już 4 razy a o Lenie ani widu ani słychu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.