Chatri

Niedawno informowaliśmy o tym, że twórca organizacji ONE Championship Chatri Sityodtong, jako pierwszy reprezentant MMA w historii wystąpi podczas biznesowej konferencji organizowanej przez magazyn „Forbes” dla przedstawicieli kadry zarządzającej w globalnych firmach.

Nie jest to jedyne wydarzenie ekonomiczne, w którym uczestniczył Chatri Sityodtong. Podczas konferencji Asia Summit 2016 zorganizowanej przez amerykański think tank, zajmujący się sprawami ekonomicznymi Milken Institute, twórca i założyciel ONE Championship wystąpił jako jeden z panelistów dyskutujących na temat biznesowego podejścia do sportu.

Poniżej zapis całej dyskusji:

3 KOMENTARZE

  1. Rynek azjatycki to ogromny potencjał co potwierdzają sukcesy ONE, plus wypowiedzi osób biorących udział w tej konferencji. Chatri bardzo dobrze wykorzystuje to zapotrzebowanie, a przypuszczam, że globalnie dzięki wciąż rozwijającej się technologii też będą w stanie wyrobić sobie markę. Śmiechłem jak dali przykład Mannego Pacquiao – podczas jego walk przestępczość spada (o 80% czy tam o 90%).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.