Szef i twórca organizacji One Championship, Chatri Sityodtong, ogłosił właśnie w mediach społecznościowych, że marka postanowiła uruchomić nowy projekt pod nazwą One Productions. W ramach tego projektu mają powstawać filmy i produkcje telewizyjne, które docelowo będą dostępne dla widzów w takich serwisach jak Netflix, YouTube, Facebook czy Amazon, z którymi współpracuje One. Szef organizacji liczy, że produkcje te trafią także do telewizji, które transmitują ich gale na świecie.

Od siedmiu miesięcy pracujemy nad naszym pierwszym projektem filmowym i już niedługo ogłosimy coś wielkiego. Jako szefowi One, zależy mi na tym, aby stworzyć dla naszych sportowców jak najlepszą przyszłość. Dzięki nowemu projektowi otworzą się przed nimi zupełnie nowe możliwości, zwłaszcza po przejściu na emeryturę. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, którzy sprzedają walki, my chcemy tworzyć prawdziwych superbohaterów. Moim marzeniem jest wykreowanie nowych globalnych bohaterów, takich jak Dwayne „The Rock” Johnson czy Jackie Chan.

Plany związane z rozbudowaniem organizacji One o możliwość tworzenie filmów i gier komputerowych były zapowiadane od lat. Wygląda więc na to, że azjatycka marka przeszła do etapu ich realizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.