Azjatycka organizacja One Championship, która już jakiś czas temu zdecydowała się na pokazywanie podczas swoich gal walk kickbokserskich, zdecydowała się również na wykonanie pierwszego kroku w świecie boksu.

Podczas gali ONE: Kingdom of Heroes, która odbędzie się 6 października w Bangkoku, walką wieczoru będzie pojedynek bokserski, w którym wystąpi Srisaket Sor Rungvisai, mistrz świata WBC wagi super piórkowej.

Chatri Sityodtong, szef One, ogłaszając tę informację powiedział:

To zaszczyt i przyjemność móc widzieć najlepszych zawodników sztuk walki na świecie walczących pod banderą One Champiosnhip. To co odróżnia nas od innych organizacji, to pragnienie budowania bohaterów świata sztuk walki, którzy będą swoją postawą inspirować świat. W październiku przygotujemy największe wydarzenie w historii sztuk walki, podczas którego będzie można podziwiać utalentowanych zawodników MMA, boksu i muay thai, walczących razem pod jednym dachem i celebrujących największy skarb azjatyckiej kultury.

Na razie nie wiadomo kto będzie jego rywalem Rungvisaia, ale wiadomo, że w starciu na szali będzie leżał mistrzowski pas WBC.

6 KOMENTARZE

  1. wszyscy małpują teraz po łysej danucie

    to też pokazuje,  ze boks wciąż się dobrze sprzedaje, pomimo złorzeczeń o śmierci i dobre zestawienia ściągają miliony, przed tv i do kiermany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.