Już w środę odbędzie się gala ONE on TNT 4. Podczas ciekawie zapowiadającego się wydarzenia kibice zobaczą sześć pojedynków, w tym pięć na zasadach mieszanych sztuk walki.

Transmisja wydarzenia dostępna będzie za pośrednictwem strony sport.tvp.pl oraz w telewizji TVP Sport od godziny 2:30 w nocy z środy na czwartek.

W walce wieczoru zobaczymy drugi pojedynek pomiędzy Aungiem La N Sangiem a Reinierem de Ridderem. W pierwszym starciu lepszym zawodnikiem okazał się de Ridder, który zwyciężył przez poddanie w pierwszej rundzie, tym samym odbierając Sangowi pas kategorii półciężkiej. Teraz zawodnik z Holandii spróbuje odebrać rywalowi mistrzostwo wagi ciężkiej.

Bardzo szybko do klatki powróci Eddie Alvarez, który pierwotnie przegrał z Iurim Lapicusem przez dyskwalifikację, jednak w ostatnich dniach werdykt został zmieniony na „no contest”. Pod szyldem ONE Championship Amerykamin poddał Eduarda Folayanga, jednak wcześniej został rozbity ciosami przez Timofeya Nastyukhina. Rywalem Alvareza będzie Rae Yoon Ok, który w ostatniej walce pokonał na punkty Marata Gafurova.

Czwartą walkę w karierze stoczy „Reug Reug„. W dotychczasowych występach odprawiał on przed czasem Sofianego Boukichou, Alaina Ngalaniego i Patricka Schmida. Teraz jego rywalem będzie Kirill Grishenko, który na swoim koncie ma również trzy wygrane walki.

Po raz 56. w zawodowym MMA zaprezentuje się Shinya Aoki. Weteran tego sportu kontynuuje serię trzech wygranych z rzędu, podczas której poddawał Honorio Banario i Jamesa Nakashimę, na punkty natomiast pokonał Kimihiro Eto. Jego rywalem będzie Eduard Folayang, który przegrał cztery z ostatnich pięciu pojedynków. Obaj zmierzyli się już w marcu 2019 roku – wtedy przez poddanie wygrał Aoki.

Trzecią walkę w zawodowym MMA stoczy Colbey Northcutt, siostra Sage’a. W dotychczasowych występach 28-latka odnotowała przegraną przez techniczny nokaut z Courtney King oraz wygraną na punkty z Putri Padmi. Przeciwniczką Northcutt w środę będzie debiutująca w mieszanych sztukach walki Courtney Martin.

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo ONE Championship w kategorii ciężkiej
265 lb: Aung La N Sang (MMA 26-11-0) vs Reinier de Ridder (MMA 13-0-0)

Karta główna:

155 lb: Eddie Alvarez (MMA 30-8-0) vs Rae Yoon Ok (MMA 14-3-0)
265 lb: Oumar Kane (MMA 3-0-0) vs Kirill Grishenko (MMA 3-0-0)

Karta wstępna:

170 lb: Shinya Aoki (MMA 46-9-0) vs Eduard Folayang (MMA 22-10-0)
125 lb: Jackie Buntan vs Ekaterina Vandaryeva – walka na zasadach Muay Thai
135 lb: Colbey Northcutt (MMA 1-1-0) vs Courtney Martin (MMA 0-0-0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.