victor cui

20 czerwca ONE Championship powróci do Chin z galą z cyklu Dynasty of Champions. Po raz pierwszy ONE zawitało do Państwa Środka w grudniu 2014 roku i było zadowolone z tego debiutu.

Chiny są aktualnie bardzo ważnym rynkiem dla singapurskiej organizacji, która w tym roku chciałaby przygotować tam łącznie 10 gal. Victor Cui szef ONE, dostrzega w Państwie Środka ogromny potencjał:

Każda firma chce działać na chińskim rynku, co jednak ważne dla nas – mieszkańcy tego kraju wykazują wielką pasję związaną z mieszanymi sztukami walki.

Nie jest to jednak jedyne miejsce, na które Victor Cui spogląda łakomym okiem. W rozmowie z portalem Channel NewsAsia przyznał, że jest zainteresowany wejściem na zupełnie nowy rynek – do Indii.

Aktualnie próbujemy się zorientować i wyczuć gdzie warto w Indiach się pojawić i co będzie miało sens dla naszej organizacji.

Nie ustalono jeszcze potencjalnej daty wejść na nowy, indyjski rynek, ale Victor Cui potwierdził, że są tam miasta, które wykazały spore zainteresowanie ich produktem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.