Chatri

Podczas zakończonej konferencji Asia MMA Summit w Singapurze twórca organizacji ONE Championship Chatri Sityodtong, przedstawił swoją wizję rozwoju organizacji.

Pewnego dnia, zanim powstało ONE Championship, usiadłem i przygotowałem prezentację, w której zarysowałem wizję organizacji i jej rozwoju. Aktualnie nawet nie jesteśmy blisko jej zrealizowania. Myślę jednak, że zszokujemy świat tym, co zrobimy z ONE Championship w ciągu najbliższych pięciu lat. Jeśli zrealizujemy nasze plany, ONE Championship stanie się największą sportową firmą na ziemi. Aktualnie jesteśmy wśród najlepszych, ale chcemy aby to ONE było najlepsze.

Chatri  Sityodtong zapowiedział, że jego organizacja ma się opierać nie tylko na galach i sportowych przedsięwzięciach, ale ma wokół niej powstać cały przemysł rozrywkowy z filmami i grami komputerowymi na czele.

Konferencja Asia MMA Summit została zorganizowana przez ONE Championship po raz trzeci.

Gdy zorganizowaliśmy tę konferencję po raz pierwszy kilka lat temu, można było wyczuć, że ludzie nie wierzą w rozwój azjatyckiego przemysłu MMA. Teraz można wyczuć tę wiarę, a rozwój MMA w tym rejonie świata stał się rzeczywistością.

1 KOMENTARZ

  1. Człowiek wchodzi myśląc, że rozwinęła się jakaś ciekawa dyskusja o rozwoju ONE, a tu znowu żale o walkę McGregora. Dajcie spokój…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.