Zobaczcie emocjonujący pojedynek Igora Svirida z Vitalym Bigdashem, którego stawką był pas mistrza dywizji średniej ONE Championship.

19 KOMENTARZE

 1. Marcin Jabłoński

  Walka to raczej już wybrana 🙂

  Piotr Strus vs. Jay Silva?
  A nie, oni jednak w grudniu 2014 walczyli.

 2. Tak wyluzowanych i pozytywnych gości jednocześnie chcących sobie wyrządzić krzywdę to dawno nie widziałem. Aż śmiechłem, jak zbili pionę i wrócili do stójki. Vitaly ile knockdownów zaliczył zanim znokautował? 4? Ale co kolana wciskał to jego. Mega walka.

 3. Jakie to jest w kurwę dobre. Jak oceniacie pierwszą rundę? Z 1 strony 4 knockdowny, a z drugiej 1 knockdown i 2 próby skończenia przez poddanie, przy czym gdyby runda potrwała parę sekund dłużej Svirid niewątpliwie zostałby uduszony.

 4. Mes_

  Jakie to jest w kurwę dobre. Jak oceniacie pierwszą rundę? Z 1 strony 4 knockdowny, a z drugiej 1 knockdown i 2 próby skończenia przez poddanie, przy czym gdyby runda potrwała parę sekund dłużej Svirid niewątpliwie zostałby uduszony.

  Zajebista walka. Osobiście nie miałbym pojęcia jak to wypunktować. Monetą mógłbym rzucić 😆

 5. Marcin Jabłoński

  Walka to raczej już wybrana 🙂

  Mało profesjonalne tak się wypowiadać w połowie października ;p , a walka kozacka.

 6. Świetna walka, ale imo za krótka w kategorii walka roku. Wielkie propsy za nastawienie zawodników, można zrobić świetną walkę bez napinania się i pierdolenia farmazonów.

 7. @murasCo ma długość walki do tego czy moze zostac najlepsza walką roku?Co do walki roku to sie nie zapędzajmy, jeszcze 2x KSW nas czeka 😉

 8. gLt

  @MuraS

  Co ma długość walki do tego czy moze zostac najlepsza walką roku?

  Co do walki roku to sie nie zapędzajmy, jeszcze 2x KSW nas czeka 😉

  Długość walki świadczy o przygotowaniu sportowym oraz "bliskości" poziomu rywalizujących zawodników. W World MMA awards jedyne walki roku które był przyznane przez skończenie były za skończenia w ostatniej rundzie walki (3 Lauzon i 5 Silva) reszta decyzje

 9. Wieczór śmierci szarych komórek. Dobrze, że sędzia był kumaty i nie przerwał tego po 3 knockodwnie w pierwszej rundzie 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.