Victor Cui ONE

Dyrektor zarządzający singapurskim ONE Championship Victor Cui, w rozmowie z serwisem Independent opowiedział nieco o planach organizacji na rok 2017.

W roku 2017 w dużym stopniu skupimy się na Chinach. Tworzymy tam nasze nowe biura w Pekinie i Szanghaju, ponieważ chcemy uczynić z tego rynku jedną z najważniejszych części naszego biznesu. W chinach istnieją miasta, o których nikt nigdy nie słyszał, a w których mieszka po 10 milionów ludzi. Szanse na wzrost i rozbudowy w tym kraju są zatem ogromne. Oczywiście planujemy również powrócić do Makau, Bangkoku i innych miejsc. Patrzymy jednak na inne, azjatyckie kraje, w których jeszcze nie byliśmy. Mam tu na myśli Wietnam, Japonię i Koreę, a to jest tylko kilka z tych miejsc, które rozważamy. W niedługim czasie ogłosimy plany na pierwsze 12 gal w roku 2017.

Plany organizacji na kolejne miesiące wiążą się jedna nie tylko z nowymi rynkami, ale również z działaniami związanymi z ułatwionym dostępem do archiwalnych gal ONE.

Zabraliśmy się za przebudowanie naszej strony internetowej, co będzie bardzo ważną zmianą. Chcemy też stworzyć nową platformę, na której będzie można nie tylko oglądać gale na żywo, ale również będzie można mieć dostęp do starych gal. Wszystko ma zacząć działać już pod koniec roku.

6 KOMENTARZE

  1. Mają rozmach skurwysyny. Niedługo to oni będą #2 na rynku, może i nawet zdrowa konkurencja z UFC.

  2. ONE cały czas się rozwija, mam nadzieje że lista Polskich zawodników w tej organizacji powiększy się 🙂

  3. Jacek Łosak

    W niedługim czasie ogłosimy plany na pierwsze 12 gal w roku 2017.

    To zapewne oznacza zwiekszenie czestotliwosci gal, co powinno znaczaco zwiekszyc, zwlaszcza w wyzszych kategoriach wagowych, popyt na zawodnikow spoza Azji. Byc moze, dzieki sukcesom Marcina i Michala, pojawi sie szansa dla kolejnych polskich zawodnikow.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.