Michał Andryszak jest gotów na kolejne wyzwania w świecie MMA. Polak nawołuje o walkę w czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA.

2 września 2023 roku Michał Andryszak stoczył pojedynek w Chorwacji, gdzie zawalczy o mistrzowski pas Fight Nation Championship. Chociaż Polak przez dwie rundy dominował nad rywalem, ostatecznie w trzeciej odsłonie walki został pokonany. Po starciu okazało się, że Michał zakończył walkę z poważnym złamaniem dłoni, które wymagało operacji. Pod koniec listopada Andryszak poinformował, że wrócił do pełnej sprawności i na matę klubu Ankos MMA.

Przed walką dla organizacji FNC Michał podpisał kontrakt z marką Oktagon MMA. Chociaż miał tam zaplanowane starcie ze Stuartem Austinem, ostatecznie nigdy do niego nie doszło z powodu kontuzji, najpierw Anglika, a następnie Polaka. Teraz jednak Michał chce pojawić się w końcu w klatce organizacji Oktagon, o co zaapelował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nowy rok, nowe wyzwania, czas pojawić się w klatce Oktagon MMA. Ondrej Novotny czekam na termin.

Przed ostatnim pojedynkiem Michał Andryszak był na fali trzech wygranych z rzędu. W przedostatnim pojedynku na gali FEN 42 pokonał Edera de Souzę i zdobył mistrzowski pas wagi ciężkiej. Do walki doszło w październiku 2022. Michał ma na swoim koncie 37 zawodowych pojedynków, z których 25 wygrał. Michał słynie z szybkich nokautów. Do dziś aż 16 pojedynków wygrał posyłając rywali na deski, a osiem razy ich poddawał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,975 komentarzy 3,040 polubień

Michał Andryszak jest gotów na kolejne wyzwania w świecie MMA. Polak nawołuje o walkę w czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. 2 września 2023 roku Michał Andryszak stoczył pojedynek w Chorwacji, gdzie zawalczy o mistrzowski pas Fight Nation Championship. Chociaż Polak przez dwie rundy dominował nad rywalem, ostatecznie w trzeciej odsłonie walki został pokonany. Po starciu okazało […]

Odpowiedz polub

click to expand...