Organizacja Oktagon MMA opublikowała na swojej stronie internetowej dotychczasowe wyniki głosowania na tzw. Lucky Losera. Na miejscu premiującym do powrotu znalazł się Ion Surdu. Polak Łukasz Siwiec jest pod kreską.

Dwie osoby z największą ilością głosów otrzymają szansę powrotu do turnieju wagi półśredniej. Jak do tej pory tylko Ion Surdu wszedł na pozycję gwarantującą powrót do dalszej rywalizacji. Zawodnik poznańskiego klubu ANKOS MMA, polskim fanom znany jest najbardziej z występów na KSW. Jeśli o Łukasza Siwca chodzi, to mistrz organizacji Babilon MMA również ma całkiem spory wynik. Jest więc szansa, że dzięki naszej mobilizacji, na dwóch pierwszych miejscach znajdą się Ion Surdu oraz Łukasz Siwiec!

Nie wahajmy się zatem wejść na stronę https://tipsportgamechanger.com/, na której można oddać dwa głosy na dwóch naszych „fartownych przegranych”. Zachęcamy na oddanie głosu na Ankosiaka Iona Surdu oraz naszego rodaka Łukasza Siwca. Pomóżmy „naszym” zawodnikom pozostać w grze w turnieju, którego pula nagród wynosi milion euro, a zwycięzca zgarnia 300 tysięcy.

Ważna informacja: głosowanie nie działa przy wyborze jednego zawodnika. Wówczas na stronie organizacji Oktagon MMA pokazuje się błąd. Głos należy oddać na dwóch zawodników.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

32,365 komentarzy 110,148 polubień

Siwiec w pelni zasluzyl :boystop: Glosowac!

Odpowiedz polub

Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

WSOF
Light Heavyweight

3,407 komentarzy 4,970 polubień

Nie promujecie zdradzieckich pepików

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,421 komentarzy 73,019 polubień

Kek - i to pewnie dzięki kibicom z Polski Siwiec moze nie wejść - założę się, że większość głosowała na Polaka-Rodaka i Rumuna z KSW :D

W drugim rzucie głosować na Polaka-Rodaka i Hiszpana Tate-Rodaka xD

Odpowiedz 1 Like

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Middleweight

2,058 komentarzy 6,537 polubień

Kek - i to pewnie dzięki kibicom z Polski Siwiec moze nie wejść - założę się, że większość głosowała na Polaka-Rodaka i Rumuna z KSW :D

W drugim rzucie głosować na Polaka-Rodaka i Hiszpana Tate-Rodaka xD

Ion Surdu was never my friend!

Odpowiedz 1 Like