mmaattack

Informacja prasowa:

MMA Attack zaprasza wszystkich adeptów mieszanych sztuk walki do udziału w Pierwszym Obozie MMA Attack. Przez 6 dni w ośrodku Bispol w Dźwirzynie 10 kilometrów od Kołobrzegu uczestnicy będą mieli unikalną okazję szlifować swoje umiejętności pod okiem trzech specjalistów w swoich dziedzinach: Tomasza Drwala, Macieja „Alfa” Glabusa oraz Mariusza Cieślińskiego

Tomasz Drwal – czołowy zawodnik wagi średniej w Polskim MMA. Sześciokrotnie walczył w największej organizacji świata Ultimate Fighting Championship. Obecnie główny trener w swoim własnym klubie w Krakowie.

Maciej „Alf” Glabus – wielokrotny medalista zawodów grapplingowych. Trener technik parterowych w Berserker’s Team Poznań i Ankos Zapasy Poznań.

Mariusz Cieśliński – Pierwszy Polak, który zdobył tytuł zawodowego mistrza świata w muay thai, medalista licznych zawodów kickboxingu. Trener stójki wielu zawodników MMA.

Tego lata odbędą się dwa turnusy: 13-19 lipca oraz 3-9 sierpnia. Koszt uczestnictwa w obozie wynosi 1400 złotych, zapisów można dokonywać drogą mailową [email protected] lub pod telefonem 666 633 622.

Więcej informacji o MMA Attack można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/ATTACKMMA) i Twitterze @MMA_Attack.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

55 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. OBÓZ MMAAttack
  koszt: 1400,00zł
  czas turnusu: 6 dni
  cena w przeliczeniu na dzień: 233zł/dzień
  trenerzy: Drwal, Cieśliński, Alf

  10 OBÓZ KSW
  koszt: 1650,00zł
  czas turnusu: 9 dni
  cena w przeliczeniu na dzień: 183zł/dzień
  trenerzy: Soszyński, Różalski, Jeleniewski

  Tak tylko w ramach ciekawostki porównanie.

 18. Dużo bardziej opłaca się jechać na obóz KSW. I pod wzgledem finansowym i sportowym. Jadę na obóz KSW! ;D

  „Oj lipa i to straszna, Panie!” – Juras

 19. Czekam na oboz organizowany przez ksw czy tez mmma ktory nie bedzie treningowym a wypoczynkowym a jego tematem przewodnim bedzie "dziwki, koks, mmarocks"

 20. Nie wywołuj Kokosa z lasu ;D

  Ciekawe jak wyglądały cenowo pierwsze obozy KSW, szukałem informacji ale jakoś nie mogłem znależć…

 21. Rozpędzeni prosto w stronę KSW… A tak na poważnie to fajna inicjatywa tylko trochę drogo…

 22. Czekam na oboz organizowany przez ksw czy tez mmma ktory nie bedzie treningowym a wypoczynkowym a jego tematem przewodnim bedzie "dziwki, koks, mmarocks"

 23. Cena ładna, ale te grono trenerów zapewnia że nudy i lipy nie będzie ; )

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.