Zobaczcie wywiad po walce Normana Parke z Marcinem Wrzoskiem, w której obaj zawodnicy zgodzili się na rewanż. Jak wiemy, „Stormin” wygrał pojedynek przez niejednogłośną decyzję sędziowską, lecz jak wspomniał sam „Polski Zombie”, wziął on walkę z krótkim wyprzedzeniem. Teraz zarówno Parke jak i Wrzosek zgłosili chęć do drugiego pojedynku.

A Wy, czy chcielibyście zobaczyć natychmiast drugie starcie byłych zawodników UFC? Warto wspomnieć, że to Marian Ziółkowski miał być przeciwnikiem Normana Parke na gali w Londynie, lecz z powodu kontuzji musiał wycofać się z walki.

12 KOMENTARZE

  1. obaj zawodnicy zgodzili się na rewanż

    Ja tak. Ale w ciągu max 7 dni.

    To niech se walczą :razz:ociesznymirek:

    Reżyser będzie miał dwie garze mniej do opłacenia :kawulzbani:

  2. Jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie. Nie ma co się oszukiwać – KSW nie dysponuje na tyle pokaźną liczbą zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych aby zapewnić teraz godnego rywala dla każdego z mistrzów. No niby Marian Ziółkowski mógłby następny stanąć naprzeciw Normana jednak Wrzosek wchodzący w dosyć późnym zastępstwie i dający naprawdę niezłą walkę z twardym Irlandczykiem zasłużył jak najbardziej na szybki rewanż.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.