Fot: KSW

Bohaterowie najgorętszej walki KSW 40, która odbędzie się 22 października w Dublinie, kolejny raz spotkali się twarzą w twarz. Tym razem, wydarzyło się to podczas gali Cage Ring Championship 6 w stolicy Irlandii.

Już podczas pierwszego staredownu, na targach FIWE, zawodnicy byli mocno pobudzeni, jednak dziś Norman Parke nie utrzymał nerwów na wodzy i uderzył Polaka.

 

8 KOMENTARZE

  1. ale mu przyjebał. nie wiadomo czy Gamrot będzie mógł walczyć;-))))) ps zaczynają się muskać od 4:20 min

  2. Zawsze to ciekawsze rzeczy niż opowiadanie na konferencji że "mu tu w Polsce mamy swoje UFC i nigdzie nie chcemy się przenosić". Coś się dzieje.

  3. Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś takie wewnętrzne przeczucie, że Gamrot to przepulta…W pierwszej walce nie pokazał właściwie nic, nie sądzę więc że wciągu kilku miesięcy dokonała się u niego jakaś mega transformacja

  4. ..to powoli staje się żenujące, jakaś pseudo nienawiść, nie wiadomo o co chodzi.. Najmanem i plmma zajeżdża. Nie wspomnę, że materiał jakości lat 70.  Niewiele widać, nic nie słychać, spotkanie w jakiejś stodole.. ktoś kameruje w pionie jak gimbaza akcje na szkolnym korytarzu, masakra.

  5. ..na wyspach jest jeszcze kilku wartych zawodników, jak i poza wyspami. Niewielu ale są.. wciągnie ich acb, ksw wydaje się nie wiele robi aby dopuścić świeżej krwi i porobić faktyczne drabinki o pasy..

  6. Ale gówno burza, to już w Modzie na sukces jest więcej realizmu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.