Norman Parke nie ma zamiaru odchodzić z największej polskiej organizacji MMA. Stormin na swoim Facebooku zapowiedział, iż chciałby wystąpić na KSW 42. Zawodnik co prawda nie zrobił limitu 155 funtów przed walką z Mateuszem Gamrotem, jednakże zostanie on w kategorii lekkiej.

Parke (23-6-1, 1 NC MMA) wystąpił na KSW dwa razy – obie walki Irlandczyka były przeciwko Mateuszowi Gamrotowi. Można śmiało przyznać, iż były zawodnik UFC był największym wyzwaniem w karierze Polaka, jednakże organizacja nie ma w najbliższej przyszłości zamiaru zestawiać ich ze sobą po raz trzeci.

4 KOMENTARZE

  1. Gamer teraz pewnie z Szulim, a Parke mógłby z Barnaouim, czemu by nie. I potem kolejny rewanż który wiadomo że się odbędzie.A odejść nie chce bo KSW porządnie mu płaci, dla nich takie zamiaszanie jak on robi jest opłacalne.

  2. widać ma ciągotki do występów cyrkowych i porzucił już ambicje sportowe.  tylko patrzeć jak potnie i wytatuuje sobie gębę:-)

  3. Ja bym go z Barnaoui nie zestawial ponieważ to eliminuje jednego z nich, a obaj sportowo kozaki.  Parke vs Szuli. . Mansour vs Szymuszowski. . Czy jakikolwiek mix tych 4 zawodników.  A może Parke vs Raju? Byłaby zajebista bitka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.