Wszystko wskazuje na to, że grono wrogów Normana Parke’a (27-6-1) stale się powiększa. „Stormin” za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze opublikował wpis, w którym zarzucił swojemu najbliższemu rywalowi, jak i całemu klubowi WCA, stosowanie dopingu.

Zostały tylko dwa tygodnie. To będzie trudna walka. Cóż, to kolejny gość na specjalnych suplementach, jak zawsze tutaj. Oni wszyscy lubią sos. Zostaną obnażeni, bo wiem, co oni wszyscy biorą w tym klubie WCA.

Na wpis Parke’a odpowiedział Artur Ostaszewski, menedżer Mariana Ziółkowskiego.

Niezła próba, Norman. Niestety dla ciebie, Marian jest jednym z czystych gości w tej grze. Tym razem się pomyliłeś.

Na odpowiedź zawodnika z Irlandii Północnej długo nie trzeba było czekać.

Och, wiedziałem, że odpiszesz Artur, wiedziałem to. Wiem, jakie specjalne suplementy oni wszyscy tam lubią. Może KSW wprowadzi nowy test dla kolejnego, specjalnego suplementu?

Ziółkowski i klub WCA to dopiero początek „listy” Parke’a. W jednym z wpisów „Stormin” oskarżył również innych zawodników.

Nie mówię o sterydach, które sprawią, że masz większe mięśnie. LOL. Nie musisz wyglądać, żeby to stosować. Borys, Gamrot, Sowiński i Chlewicki, oni wszyscy również na tym byli.

40 KOMENTARZE

 1. no tak bo Parke oczywiscie czysty jak lza. Jedyny rodzynek all natural! buheheheh ci wszyscy krzykacze to przewaznie sami maja dupska jak durszalki a te ich szlochy to taka zaslona dymna by odsunac podejrzenia od siebie.

 2. Martin z Kawulem kazali mu zrobic jakis rozglos pewnie, bo za cicho bylo, a tu czeka walka o pas za 2 tygodnie

  moze byc

 3. Niezła próba, Norman. Niestety dla ciebie, Marian jest jednym z najczystszych gości w tej grze. Tym razem się pomyliłeś.

  Co to znaczy "jeden z najczystszych"? Bierze, ale lekko?

 4. Znamienne jest też stwierdzenie: "tym razem się pomyliłeś". Czyli generalnie tok rozumowania słuszny 😉

 5. no tak bo Parke oczywiscie czysty jak lza. Jedyny rodzynek all natural! buheheheh ci wszyscy krzykacze to przewaznie sami maja dupska jak durszalki a te ich szlochy to taka zaslona dymna by odsunac podejrzenia od siebie.

  Myślisz, że Iza Badurek to natural?

 6. No dobra a Bilman to co? Nie wierzę, że swój płaszcz mięśniowy zawdzięcza ciężkiej pracy i wychowaniu, które wyniósł z domu, A normanowi jebnął będąc jedynie pod wpływem emocji i głupoty.

 7. Juras niby taki yntelygent i nie będzie go promował, ale nadal pisze na ten temat i dokłada swoje 3 grosze do gownoburzy

 8. Costa i Romero jak i większość zawodników, tylko na suplementach i końskim mięsie jak kiedyś Reem ? A w Polsce jakby były kontrole to pewnie nikt by nie walczył

 9. Tak to widzę :jjsmile:, po za tym idzie jubileusz trzeba shitstorm zacząć, mostek i lewi opracowali plan jak wypromować gale na obozie krsu i mamy tego owoce.

 10. Jego kontrowersyjność się opłaca, jest bardziej rozpoznawalny na naszym smutnym rynku, niż większość gwiazdorów KRS1.

 11. Marian mówił że kiedyś brał ale to nie dla niego i teraz nie bierze, a że spoko gosc to mu wierzę. Co do pozostałych to raczej prawda.

  Norman powinien mu odpisać że Juras nie jest zawodnikiem MMA więc nie powinien się wypowiadać

 12. Jebaniutki celowo przekręca nazwę klubu:korwinlaugh:

  Dokladnie, tak samo robił z nazwiskiem Kornika

  Ps. Golden Balls :razz:utinlaugh:

 13. A gdyby tak nagle po gali wszystkich przebadali i okazalo sie, ze czysty Normi dojechal naszych wszystkich najlepszych na towarze 😀

 14. Juras niby taki yntelygent i nie będzie go promował, ale nadal pisze na ten temat i dokłada swoje 3 grosze do gownoburzy

  Bo teraz promuje siebie,  is normal :fjedzia:

 15. Przecie taki Mańkowski na pewno nic nie bierze….chłopina drobny i wysuszony – na bank bułka z bananem w diecie i ewentualnie zupka instant 😛

 16. Dajcie spokój, skoro nie ma badań niech ćpią. Moim zdaniem i ta za mało.

  no pewnie niech wala, na zdrowie. Tylko po co jeden drugiemu wypomina jak sam ma dupsko pokute

 17. A do następnej walki bedzie przygotowywał się w WCA lol i juz widze te fotki jak z Bilmanem, że niby kumple i ze wszystko ok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.