Norman Parke, znany polskim fanom z pojedynków z Mateuszem Gamrotem w organizacji KSW, ogłosił w mediach społecznościowych, że planuje zakończyć sportową karierę.

Zamierzam zakończyć swoją karierę w MMA. Jestem zmęczony tym, jak to wszystko działa i nie zamierzam mówić nic więcej. Nadal planuję zawalczyć w BKB (Bare Knuckle Boxing przyp. red.) w tym roku i to by było na tyle. Jeśli jakaś organizacja zaoferuje mi dobrą walkę, może się na nią zdecyduję. Liczę, że będziecie mnie oglądać w starciu dla BKB.

Później jednak Parke dodał do swojego wpisu kolejny ze śmiejącymi się buźkami.

Parke, który w tym roku miał zawalczyć dla organizacji FEN znany jest ze swojej zmienności nastrojów, trudno więc ostatecznie stwierdzić, czy jego plany związane z przejściem na emeryturę okażą się prawdziwe.

36 KOMENTARZE

 1. Jest zmęczony tym, jak działa machina promocyjna, więc wyzywa Bilmana? Czy może wyzwał Bilmana, bo znudziło mu się, jak to działa, i postanowił odpalić medialne "fajerwerki"  w swoim stylu, żeby rozkręcić inbę, ale lekko? Czy też zorientował się, że jego metody rozkręcania inby (z przedziwnymi akcjami właśnie w stylu wyzwania Bilmana) są chuja warte, i to go zniechęciło do mma? Tak wiele pytań,tak bardzo ignor… :śmiech::no no::kis:

 2. Następna paniusia, co jej się wydaje, że dostanie pieniądze za walkę, a kontrakty to taka formalność. To wszystko działa tak księżniczko, jak masz napisane w kontrakcie, który podpisałeś. Czytaj umowy, będzie mniej płaczu.

  Skończą się pieniążki, wróci zainteresowanie mma 🙂

 3. Następna paniusia, co jej się wydaje, że dostanie pieniądze za walkę, a kontrakty to taka formalność. To wszystko działa tak księżniczko, jak masz napisane w kontrakcie, który podpisałeś. Czytaj umowy, będzie mniej płaczu.

  Skończą się pieniążki, wróci zainteresowanie mma 🙂

  Ale przecież to by trzeba było czytać… A to takie trudne, nudne, czy żmudne… ::really::

 4. Bilman zabrał mu duszę. Tak bardzo obawia się konfrontacji, że woli napierdalać się na gołe pięści w przydrożnych barach i tam powoli się odbudowywać na trylogię z double champ.

 5. Kiedy wstawisz tweeta, który nie jest prawdą i którego od razu wysmiejesz w kolejnym tweecie, ale "dziennikarze" i tak zrobią ci promocję. Lubię humor Parke'a

 6. Jest zmęczony tym, jak działa machina promocyjna, więc wyzywa Bilmana? Czy może wyzwał Bilmana, bo znudziło mu się, jak to działa, i postanowił odpalić medialne "fajerwerki" w swoim stylu, żeby rozkręcić inbę, ale lekko?

  Parke nie wyzwał Billmana, tylko oznajmił, że jedzie mu wpierdolić. Proste.

 7. Parke nie wyzwał Billmana, tylko oznajmił, że jedzie mu wpierdolić. Proste.

  I Ty mu uwierzyłeś? :danaillegal:

 8. Śmiecham trochę z tego, że prezes dał się tak bez mydełka wydymać. Zapłacił Normanowi zaliczke za walkę z Chińczykiem a ten nie dość że nie zawalczył to teraz wymienia jako potencjalnych pracodawców wszystkich tylko nie FEN.

  Co prawda ta zaliczka to pewnie było z tysiąc złotych, ale miałby chłop na nową koszule.

 9. Zapłacił Normanowi zaliczke za walkę z Chińczykiem a ten nie dość że nie zawalczył to teraz wymienia jako potencjalnych pracodawców wszystkich tylko nie FEN.

  Przecież napisał whatever:awesome:

 10. whatever :muttley:

  Słowa Martina ujrzaly swiatlo dzienne szybciej niz mogloby sie wydawac, "bedzie mial z nim problemy".

 11. Taka trochę kopia Diaza z niego.

  Zeby to była kopia Diaza, to bym ppv kupował. Ale nie jest. Niestety. Diazować to trza umić.

 12. Zeby to była kopia Diaza, to bym ppv kupował. Ale nie jest. Niestety. Diazować to trza umić.

  Dlatego "taka trochę".

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.