ufcpredictions

Brandon Beals, pastor z Canyon Creek Church w Lynwood w stanie Waszyngton, jest zapalonym fanem MMA. UFC ogląda od pierwszej gali, która miała miejsce 16 lat temu.

Pastor Brandon ma nawet swoją stronę internetową, na której zamieszcza m. in. typowania, a UFC 100 będzie czwartą galą, którą obejrzy na żywo.

” Tam jest nieustanna akcja. Wyniki walk są często zaskakujące” -mówi pastor- ” Myślę też że jest to sport bardzo przyjazny dla fanów. Nie ma nic „piekielnego” w tym co dzieje się w oktagonie. Jeśli byłyby to nadal walki bez reguł, nielegalne i odbywające się w podziemiu, wtedy byłoby to coś innego. Ale to jest legalny sport, sankcjonowany przez komisje. Ma zasady i biorą w nim udział najwyższej klasy sportowcy”.

Brandon Beals obejrzy galę w na żywo, co nie znaczy że zapomniał o swoich owieczkach. W jego rodzinnym mieście, w kościele Canyon Creek wierni będą mogli obejrzeć UFC 100 na pay-per-view. Wstęp kosztuje jedyne 10 dolarów. Miejsce siedzące i przekąski wliczone w cenę.

Pastor wypowiedział się też na temat trzech największych walk stanowiących trzon tej gali: jego zdaniem Bisping jest przereklamowany i przegra z Hendersonem a Thiago Alves znokautuje GSP w czwartej rundzie. Chciałby też zobaczyć Brocka Lesnara ponownie okładającego pięściami Franka Mira.

5 KOMENTARZE

  1. „Thiago Alves znokautuje GSP w czwartej rundzie”
    Miejmy nadzieję że Pan ma inne plany na tą walkę 🙂

  2. kurde fajna parafia 🙂 musze pogadać z moim proboszczem albo wikarym o MMA 😀

  3. HAHA! jakby w polsce było PPV na Trwam i komentowałby Tadeucz z Łukaszem to poświęciłbym te dolary 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.