Mistrzyni wagi koguciej Amanda Nunes (MMA 19-4) za pośrednictwem konta na Twitterze zdradziła, że zostanie mamą i jej partnerka – również zawodniczka MMA – Nina Ansaroff (MMA 10-6) jest w ciąży.

Zawodniczki wiedzą już, że będzie to dziewczynka i wybrały jej imię Raegan Ann Nunes. Nunes oraz Ansaroff są zaręczone od 2018 roku. Amanda to pierwsza lesbijka w historii MMA, która została mistrzynią na tak wysokim szczeblu rywalizacji. Para jest ze sobą od ośmiu lat. Zawodniczki zaczęły chodzić na pierwsze randki już w 2012 roku, gdy po raz pierwszy spotkały się na macie American Top Team. Nunes w wywiadzie dla USA Today chwaliła zalety bycia związku z osobą, która zna ten sport od środka:

Cudownie jest być w relacji z kimś, kto rozumie o co chodzi w tym sporcie i może pomóc mi w przygotowaniach. Z drugiej strony taka zależność sprawia, że nasz związek się umacnia. Szanujemy się i rozumiemy co druga strona musi przechodzić przygotowując się do walki. Poznaliśmy się przez walkę i to nas do siebie zbliżyło.

Co ciekawe obie wyraziły chęć do stoczenia kiedyś ze sobą walki. Nina w wywiadzie dla TMZ Sport powiedziała nawet, że gdyby doszło do takiego boju, ruszyłyby na siebie z intencją mordu:

Już o tym rozmawialiśmy (…) gdybym zdobyła pas, zrobilibyśmy super-fight. Naprawdę staralibyśmy się pozabijać w tej klatce. Czemu nie? Pieniądze i tak poszłyby na wspólne konto.

Ansaroff wróci do aktywnych startów po urodzeniu. Nunes 9 maja stoczy kolejną obronę tytułu, a jej rywalką będzie Felicia Spencer (MMA 8-1).

63 KOMENTARZE

 1. Szczere gratulacje dla przyszłej mamy i jej …partnerki. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym czasie zdrówka!

  Pozdrawiam cieplutko 🙂

 2. Ośmielę się zauważyć, że jeśli ojciec jest nieznany, to dziecko otrzymuje nazwisko matki.

  Więc żadna tam Raegan Ann Nunes, tylko Raegan Ann Ansaroff, proszę panny Amandy.

 3. Temat dziecka mnie kompletnie nie interesuje, ale chciałbym podkreślić, że jako para Amanda i Nina bardzo mi imponują.

 4. Temat dziecka mnie kompletnie nie interesuje, ale chciałbym podkreślić, że jako para Amanda i Nina bardzo mi imponują.

  Czym? Pytam serio, ciekawi mnie to.

 5. Temat dziecka mnie kompletnie nie interesuje, ale chciałbym podkreślić, że jako para Amanda i Nina bardzo mi imponują.

  Mnie, jeśli już, imponują jedynie Raquel Pennington i Tecia Torres. Wyłącznie z estetycznego punktu widzenia, choć daleki jestem od gloryfikacji ich urody, to panny Ansaroff i Nunes prezentują się przy nich za zaporożec przy fordzie mustangu

 6. Jak Nina jest matką z to Amand jest ojcem. Jak Amand jest ojcem, to należy przenieść go do męskich dywizji.

 7. Czym? Pytam serio, ciekawi mnie to.

  Tym jak związek pozwolił im wystrzelić w kosmos zawodowo. Kiedy zaczynały być ze sobą, Nunes była po prostu niezłą zawodniczką, a Ansaroff była absolutnie nikim. Teraz Nunes jest najlepszą zawodniczką wszech czasów, a Ansaroff dotarła do TOP 5 swojej kategorii, a przez moment była chyba nawet 3. Żadna z nich nie zdradzała potencjału do takich osiągnięć w przeszłości i to chyba nie podlega dyskusji. Oczywiście – są pary, w których obydwie osoby są na szczycie świata, ale mało jest par, w których są to osoby z tej samej dyscypliny i które wspólnie na ten szczyt właziły.

 8. Cohones miejscem przyjaznym dla LGBT…

  (Oczywiście żartuje,więc prosze bez banów,sranów,obrażania i grożenia).

  Serdecznie pozdrawiam

 9. Szczere gratulacje dla przyszłej mamy i jej …partnerki. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym czasie zdrówka!

  Pozdrawiam cieplutko 🙂

  Chciałbym w tym miejscu również się dołączyć do jak najszczerszych życzeń i serdecznie pozdrowić ojca.

  Może jakiś błąd w interpretacji? Może sobie tamagotchi kupiły?

 10. Dzień dobry.

  Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. One są w narzeczeństwie. Jeżeli tak to Pani Nina będzie mamą, a Pani Amanda nikim dla tego dziecka – nawet prawną opiekunką. Po ślubie Pani Amanda stanie się macochą.

  Nawet jeżeli skorzystały z metody in vitro gdzie jajeczko jednej z nich jest zapładnianie nasieniem dawcy, a zagnieżdżane jest w łonie drugiej to i tak nic nie zmienia.

  Istnieje jeszcze opcja, że Pani Nina nosi dziecko stworzone z jajeczka Pani Nunes wtedy to ona nie jest genetyczną matką tylko surogatką.

  Nawet jeżeli skorzystały z opcji, że zapłodnione nasieniem dawcy jajeczko zostało wszczepione w odpowiednio spreparowane jajeczko drugiej to wtedy jedna z nich jest genetyczną matką w około 0,1% czyli prawie w ogóle.

  Szczegółów nie znam więc może ktoś dopyta.

  Pozdrawiam.

 11. Wraz z inteligencją

  Jeżeli dla ciebie to nie problem, że dwie kobiety będą mieć dziecko to ok. To twoje poglądy. Ja mam swoje po prostu, nie musisz od razu obrażać. Pozdrawiam

 12. Znaczy że co? Nina ja zdradziła , w wyniku zdrady zaszła w ciąże, ale się pogodziły i będą wychowywać bachora?

  Przecież Nunes nawet nie będzie jego rodzicem, o chuj tu chodzi?

 13. Tym jak związek pozwolił im wystrzelić w kosmos zawodowo. Kiedy zaczynały być ze sobą, Nunes była po prostu niezłą zawodniczką, a Ansaroff była absolutnie nikim. Teraz Nunes jest najlepszą zawodniczką wszech czasów, a Ansaroff dotarła do TOP 5 swojej kategorii, a przez moment była chyba nawet 3. Żadna z nich nie zdradzała potencjału do takich osiągnięć w przeszłości i to chyba nie podlega dyskusji. Oczywiście – są pary, w których obydwie osoby są na szczycie świata, ale mało jest par, w których są to osoby z tej samej dyscypliny i które wspólnie na ten szczyt właziły.

  Ale w jaki sposób związek im na to pozwolił? Masz na myśli wzajemne wsparcie, bez którego by tak daleko nie zaszły? Czy bycie bardziej medialnym w związku z tym, że nie kryją się ze swoją orientacją seksualną?

 14. Ale w jaki sposób związek im na to pozwolił? Masz na myśli wzajemne wsparcie, bez którego by tak daleko nie zaszły? Czy bycie bardziej medialnym w związku z tym, że nie kryją się ze swoją orientacją seksualną?

  Bycie medialnym nie pozwoli Ci najebać Chris Cyborg.

  Wzajemne wsparcie mentalne, wspólne treningi. Był taki moment na początku ich wspólnej drogi, kiedy były jedynymi kobietami w klubie. Z racji tego, że robią to samo zawodowo i są tej samej płci, funkcjonują na wyższym poziomie wzajemnego zrozumienia. A sama Amanda nazywa Ninę swoim psychiatrą. Jest takie powiedzenie że za każdym wielkim mężczyzna stoi wspaniała kobieta. Tutaj Amanda ze swoją fizycznością, psychiką i sportem, który uprawia, występuje trochę w roli mężczyzny, więc to powiedzenie jak najbardziej do nich pasuje. Tylko w tym powiedzeniu nikt nawet nie był w stanie wyobrazić sobie, że ta kobieta robi to samo i też jest jedną z najlepszych na świecie. Dla mnie to jest coś niesamowitego. Uważam też, że gdyby nie decyzja o macierzyństwie, to Nina dotarłaby co najmniej do title shota. I ona też zawdzięczałaby to w największym stopniu Amandzie. Dla mnie to są kozaki w chuj.

 15. Rozumiem niespodziewane ciąże aktywnych zawodniczek, ale tutaj??? Wychodzi że Nunes ją zapłodniła?? USADA powinna powinna skontrolować jej organizm pod kątem posiadania prącia.

  P.S. to chore że dwie osoby tej samej płci, mogą wychowywać dziecko, które przez samo to może mieć problemy z psychiką w przyszłości. To jest chore proszę państwa.

 16. Ciekawe czy jest dostępne video ze zbliżenia Amanda z tym drugim, piękna miłość nagrodzona potomkiem.:gabi_much_love:

 17. Jeżeli dla ciebie to nie problem, że dwie kobiety będą mieć dziecko to ok. To twoje poglądy. Ja mam swoje po prostu, nie musisz od razu obrażać. Pozdrawiam

  Mordo ale to natura ma z tym problem. Nie ma naturalnej metody by dwie kobiety miały ZE SOBĄ dziecko.

 18. Rozumiem niespodziewane ciąże aktywnych zawodniczek, ale tutaj??? Wychodzi że Nunes ją zapłodniła?? USADA powinna powinna skontrolować jej organizm pod kątem posiadania prącia.

  P.S. to chore że dwie osoby tej samej płci, mogą wychowywać dziecko, które przez samo to może mieć problemy z psychiką w przyszłości. To jest chore proszę państwa.

  to jest oczywiste dla kazdego normalnego człowieka

 19. Przecież jak Ansaroff jest w ciąży to ona będzie matką, a nie Nunes :facepalm:

  Nunes nawet nie będzie dawcą spermy 😆

 20. Mordo ale to natura ma z tym problem. Nie ma naturalnej metody by dwie kobiety miały ZE SOBĄ dziecko.

  Natura to wymysł patriarchatu i opresyjnego zachodniego społeczeństwa.

 21. Natura to wymysł patriarchatu i opresyjnego zachodniego społeczeństwa.

  Ty faszysto, zapomniałeś wspomnieć o BIAŁYCH, heteroseksualnych mężczyznach!

 22. Szkoda mi tego dziecka, patologia. Niech te ku*wy z lgbt zostawia te dzieci w spokoju, no nie moge patrzec na takie newsy.

 23. Aha…

  Czyli  jakiś buhaj rozpłodowy  skakał po tej  Ninie,a Nunes mu dopingowała :juanlaugh:

  co sie dzieje z tym światem…

 24. Czy Nunes będzie ojcem? Czy komisja od płci powinna sprawdzić czy Nunes ma wolny przelot miedzy nogami czy jednak jest coś co się pomiędzy nimi obija ?

 25. Nunes nawet nie będzie dawcą spermy 😆

  Czy to pewna informacja?

  Będzie zdziwko jak okaże się że to chłopiec 😀 Wyrośnie z niego piękny, kochający, wrażliwy młodzieniec w rurkach lubiący gdy się mu miesza chocapica.

 26. Kto jest ojcem mozna sprecyzować ???:waldeklaugh:

  Bastian od dawna nie pojawia się na forum, czyżby zrobił sobie mały trip do Brazylii :redford:

 27. Rozumiem niespodziewane ciąże aktywnych zawodniczek, ale tutaj??? Wychodzi że Nunes ją zapłodniła?? USADA powinna powinna skontrolować jej organizm pod kątem posiadania prącia.

  P.S. to chore że dwie osoby tej samej płci, mogą wychowywać dziecko, które przez samo to może mieć problemy z psychiką w przyszłości. To jest chore proszę państwa.

  powiedz to tym wszystkim samotnym matkom, które wychowały dzieci razem z babciami; akurat lesbijkom to raczej nie jest prosto utrudnić posiadania dziecka;

 28. Jeżeli dla ciebie to nie problem, że dwie kobiety będą mieć dziecko to ok. To twoje poglądy. Ja mam swoje po prostu, nie musisz od razu obrażać. Pozdrawiam

  Musi, tym charakteryzują się faszyści.

 29. P.S. to chore że dwie osoby tej samej płci, mogą wychowywać dziecko, które przez samo to może mieć problemy z psychiką w przyszłości. To jest chore proszę państwa.

  No to już wiem, dlaczego kiedyś mój ojciec mnie zbił: dziadek zginął na wojnie i wychowywały go same kobiety, po  prostu jest psychiczny, to wszystko wyjaśnia 😆

 30. No to już wiem, dlaczego kiedyś mój ojciec mnie zbił: dziadek zginął na wojnie i wychowywały go same kobiety, po  prostu jest psychiczny, to wszystko wyjaśnia 😆

  Coś w tym jest. Nie chciałbym obrażać Twojego ojca, ale najwidoczniej zachował się histerycznie i emocjonalnie jak baba :fjedzia:

  :neildegrassewhoa:

  :conorsalute:

 31. Tytuł bynajmniej mylący bo nie ona urodziła więc jaka mama, i ogólnie to się ciężko w dupach przewraca tym wszystkim pedałom, małżeństwa, adopcje, parady, księża chcą zakładać rodziny zaraz pedofile też będą chcieli trochę wolności, odpierdala się niesamowicie w tym nowym stuleciu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.