Nick Diaz wraca do dobrej formy fizycznej przy okazji potencjalnego powrotu do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Popularni bracia Diaz trenują razem do kolejnych walk w klatce „Ultimate Fighting Championship”. Zobaczcie jak obecnie wygląda starszy z braci, który zapowiada powrót do walk na początku przyszłego roku.

Diaz (26-9, 2 NC MMA) nie walczył w klatce UFC od czasu pojedynku z Andersonem Silvą na UFC 183, który odbył się w styczniu 2015 roku. Brazylijczyk wygrał wtedy walkę przez decyzję sędziowską, lecz po czasie wynik pojedynku został zmieniony na „no-contest”. Silva został złapany na stosowaniu dopingu, a w organizmie Diaza znaleziono marihuanę. Przed walką ze „Spiderem”, starszy z kontrowersyjnych braci przegrał dwie walki, kolejno z Carlosem Conditem i Georgesem St. Pierrem. W swojej karierze pochodzący ze Stocktonu zawodnik występował w klatce m.in. EliteXC, Strikeforce czy PRIDE.

W świecie MMA potencjalny powrót Nicka Diaza nie przeszedł bez echa. Chęć pojedynku z nim wyrazili m.in. Stephen Thompson czy Conor McGregor. Sam prezydent UFC nie jest jednak przekonany, że Nick rzeczywiście wróci do klatki MMA. Na ten moment nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.