Kilka dni temu pojawiły się informacje na temat kłopotów z prawem Nicka Diaza. Zawodnik został zatrzymany przez policję. Zarzutem wobec Amerykanina była przemoc domowa. Jak się okazuje, Diaz opuścił już areszt, lecz wciąż będzie on musiał stawić się w sądzie, aby wyjaśnić tę sytuację. Według źródeł bliskich zawodnika, dziewczyna, która wniosła pozew przeciwko Nickowi od lat prześladuje go, lecz na ten moment nie można jasno stwierdzić jakie są fakty w tej sprawie. UFC wydało oświadczenie dotyczące aktualnej sytuacji starszego z braci Diaz.

Organizacja UFC nie toleruje przemocy domowej i wymaga od swoich sportowców, aby przestrzegali wewnętrznego regulaminu. Każdy zawodnik zasługuje na sprawiedliwe traktowanie oraz rozpatrzenie jego sprawy. Ta sytuacja również zostanie zbadana przez niezależną firmę.

Na swoim profilu na Instagramie Diaz w story opublikował kilka krótkich filmów, na których pokazuje kontuzje łokcia. Możliwe, że doznał on urazu w trakcie aresztowania – według źródeł stawiał on opór policjantom.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.