diaz

Strikeforce potwierdziło dzisiaj kolejny pojedynek na swoją drugą dużą galę w telewizji Showtime, 6 lipca w St. Louis. Niedawny pogromca Franka Shamrocka Nick Diaz (MMA 19-7) po raz kolejny powalczy w wadze wyżej i w umówionym limicie 180 lbs zmierzy się ze Scottem Smithem (MMA 15-5).

Obaj zawodnicy walczyli na ostatniej gali organizacji, 11 kwietnia w San Jose. Straszy z braci Diazów w niecałe dwie rundy zdemolował Franka Shamrocka, Smith po pasjonującym pojedynku, w którym dwukrotnie był bliski przegranej przed czasem, ale ostatecznie w trzeciej rundzie znokautował Benjiego Radacha.

Pojedynek uzupełnił już trzy potwierdzone walki na głównej karcie gali. W walce wieczoru Jake Shields zmierzy się z Robbie Lawlerem, zobaczymy też starcia Rafaela Feijao z Jaredem Hammanem i Joe Riggsa z Philem Baronim. Według pojawiających się informacji na mmaweekly i mmajunkie kartę uzupełni albo starcie Joeya Villasenora (MMA 26-6) z Cyborgiem Santosem (MMA 16-12) lub pojedynek o pas wagi ciężkiej Strikeforce pomiędzy Alistairem Overeemem (MMA 29-11) i Brettem Rogersem (MMA 9-0). Rozpiska.

Przy okazji WEC potwierdziło pełną rozpiskę na galę WEC 41: Brown vs Faber 2, 7 lipca w Sacramento.

Znamy też zestawienia kolejnych trzech gal Bellatora: czwartej,piątej i szóstej

3 KOMENTARZE

  1. Muszę powiedzieć, że ta gala Strikeforce zapowiada się nawet, nawet. Nie wiem w sumie co lepsze, powrót Cyborga czy przegrana Rogersa:).

  2. Cieszę się na każdą walkę Nicka i Robbiego. Jeszcze do tego Riggs z Baronim – Super! I ciekawe jak tam ręka Cyborga po półrocznej, jak na razie, przerwie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.