Nicco Montano w unikalny sposób dowiedziała się o odebraniu jej tytułu mistrzowskiego UFC. Była już posiadaczka pasa UFC wyznała w podcaście The MMA Hour z Lukiem Thomasem, iż nikt z organizacji nie poinformował ją o tym ruchu, a sama zawodniczka zobaczyła tę informację na Instagramie.

Przeglądałam sobie Instagram i zobaczyłam wywiad z Daną White, który powiedział, że odbierają mi tytuł. Wychodziłam właśnie ze szpitala i powiedziałam jedynie: No dobrze…

29-latka trafiła do szpitala w trakcie cięcia wagi przed walką na UFC 228 z Valentiną Shevchenko, która ostatecznie została odwołana.

Na pewno byłam trochę smutna, według mnie to bardzo okrutne. Nie chciałam w tamtym momencie mieć nic do czynienia z UFC. Z początku zareagowałam nieco agresywnie. Prawie się zabiłam dla firmy, która nawet nie zadzwoni, aby zapytać czy żyję, czy wszystko ze mną OK.

Z biznesowej perspektywy mogę zrozumieć co musieli zrobić, ale patrząc na ich działania w przeszłości, jest to trochę niesprawiedliwe. Czy zostanę w UFC? Chciałabym tego, bo muszę zmierzyć się w końcu z Valentiną. Czasem tylko zadaję sobie pytanie – czy coś innego mnie jeszcze do tego motywuje?

Zawodniczka zdradziła, że podczas ostatniego tygodnia przed walką ważyła 144 funty. Przypomnijmy, że miała ona zrobić limit kategorii muszej, który wynosi 125 funtów.

Myślę, że miałam odpowiednią ilość czasu. Przyjechałam trochę cięższa niż zwykle więc chciałam przyśpieszyć cięcie wagi. Wiedziałam o tym od samego początku. Cały obóz przygotowawczy tak naprawdę był pod zrzucenie dodatkowym kilogramów.

Ich działania są niesprawiedliwe, bo nie powinnam się dowiedzieć o tym z Instagrama. W tym wszystkim nie ma żadnej konsekwencji. Zrobili tyle tymczasowych pasów, ale mnie pozbawili prawdziwego tytułu przez problemy zdrowotne. Stworzyli tyle tymczasowych tytułów przez problemy zdrowotne innych zawodników. Jak to wszystko więc działa?

1 KOMENTARZ

  1. Kurwa typowe babskie odwracania kota ogonem. To tak jakbym ja zajebal pale i nie poszedl na drugi dzien do roboty i mial pretensje ze kurwa boss do mnie nie zadzwonil zeby zapytac jak sie czuje Hahahah, ja jebe

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.