Marquardt

Jak informuje Kanadyjski portal SportsNet.ca w obliczu impasu w negocjacjach UFC z Danem Hendersonem, drugi z zawodników zabiegających o rewanż z Andersonem Silvą, czyli Nate Marquardt (MMA 29-8-2, UFC 8-2, 2 w rankingu MMARocks) zmierzy się z innym zapaśnikiem Chaelem Sonnenem (MMA 24-10-1, UFC 3-3, 7 w rankingu MMARocks) na UFC 110, 20 lutego w Syndey w Australii.

Marquardt w imponujący sposób wygrał trzy ostatnie pojedynki, niezwykle efektownie nokautując kolejno Martina Kampmanna, Wilsona Gouveię i Demiana Maię. Wygrana nad Sonnenem powinna zapewnić mu drugą w karierze walkę o pas mistrza UFC.

Sonnen po pokonaniu Paulo Filho w WEC powrócił do UFC pod koniec zeszłego roku. W debiucie został wręcz ośmieszony przez Demiana Maię, ale potem odniósł dwa bardzo cenne zwycięstwa nad Danem Millerem i Yushinem Okamim.

Na UFC 110 dojdzie też pojedynku urodzonego w Polsce Krzysztofa Soszyńskiego (MMA 18-9-1, UFC 3-1) z finalistą pierwszego TUFa Stephanem Bonnarem (MMA 11-6, UFC 5-5). Wstępna rozpiska.

5 KOMENTARZE

  1. Sonnen nie ma najmniejszych szans z Natem .
    Za to bardzo ciekawe zestawienie Krzyska z Bonarem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.