Po wygranej z Randym Brownem, Vicente Luque bardzo chciałby pojedynku z gwiazdą organizacji UFC, Natem Diazem. Brazylijczyk na konferencji prasowej po gali UFC Vegas 5 dał znać, że jest zainteresowany starciem z młodszym z braci Diaz.

Nate Diaz jest super szanowanym zawodnikiem, wszyscy wiedzą do czego jest zdolny i co już osiągnął. Właśnie dlatego uważam, że to dla mnie dobra walka mimo tego, że jest niżej ode mnie w rankingu.

Myślę, że taki pojedynek dodałby sporo wartości do mojego nazwiska, dlatego właśnie chcę tej walki. To bardzo ekscytujące starcie w mojej głowie. Ludzie widzą moje najlepsze akcje, widzą Nate’a najlepsze akcje. Nie ma żadnych szans żeby to była nudna walka.

Prawda jest taka, że nie wiem czy UFC spróbuje nas zestawić, ale dla mnie Nate jest świetnym zestawieniem, to walka dla prawdziwego zawodnika. Jestem takim typem wojownika, który bez względu na wszystko daje ekscytujące walki. Jeśli Nate chce dużej walki, ja nie będę sprzedawał jej gadając, ale z pewnością sprzedam pojedynek swoim występem.

On wie, że wejdę tam i będę chciał urwać mu głowę. Nawet jeśli on wyjdzie z takim samym nastawieniem, ja będę nadal napierał. To ekscytujący pojedynek. Jeśli Nate chce ekscytującej walki, ja jestem dla niego idealnym rywalem. Jestem w stanie zmierzyć się z każdym z najlepszej 15 rankingu. Czuję się świetnie. Chcę być aktywny, czuję, że tak mogę się rozwijać. Chciałbym bardzo walki z Natem, ale jeśli to nie wyjdzie, nie ma dla mnie żadnego problemu. Będę podekscytowany inną walką z zawodnikiem z czołówki.

Obecnie Luque zajmuje 11. miejsce w rankingu UFC, kiedy to Nate Diaz jest 12. w zestawieniu. Dla Brazylijczyka wygrana na UFC Vegas 5 była drugą z rzędu. W poprzednim pojedynku Vicente ciosami odprawił Niko Price’a.

Zobacz także: Vicente Luque przez TKO odprawia Randy’ego Browna na UFC Vegas 5

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.