Diaz Masvidal

Świeżo po spektakularnym zwycięstwie Nate’a Diaza (MMA 20-11) z Anthonym Pettisem (MMA 22-9), Nate ogłosił, że kolejną walkę chciałby stoczyć z Jorge Masvidalem (MMA 34-13). To samo powtórzył na konferencji prasowej dodając, że chciałby z nim zawalczyć o pas:

Dla mnie Masvidal jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Chcę żebyście wszyscy zobaczyli kto jest najlepszy, bo nie są to ci ludzie, których oni promują (UFC), a ci, których ja wskazuję. To ci goście, którzy są w tym sporcie od zawsze i nadal są na szczycie. Pettis znokautował niedawno Thompsona, faceta, który cyklicznie walczył o pas wagi półśredniej, a Pettis go znokautował bardzo szybko. Kto jest więc prawdziwym twardzielem? UFC próbuje pompować kolesia, a Masvidal wchodzi i nokautuje go. Ja jestem w tym sporcie od chyba 2004 roku, a Jorge nawet dłużej i zobaczcie co właśnie osiągnął. Tak samo jak ja. Więc dla mnie to jest najlepszy zawodnik w dywizji. Widziałem całą masę fighterów, którzy wygrali trzy walki z rzędu, później walczyli o pas, dostali po tyłku, kariera im się załamywała i zaczęli walczyć w kratkę. Jake Ellenberger, Rick Story, Gray Maynard, wszyscy mieli swoje szanse, a później zniknęli. Ja tutaj nadal jestem i będę wygrywać nawet jak będę miał 40 lat – i to jest właśnie dla mnie definicja najlepszych zawodników w kategorii (…) Nie jestem jak ci zapaśnicy, którzy przykleją się do ciebie i będą liczyć, że ugrają rundę, aż w końcu będą obchodzić tak te walki, że założą pas na biodra. Nie. My będziemy walczyć o tytuł największego skurwiela w MMA. Tak więc ja mój pas chciałbym obronić przeciwko Jorge Masvidalowi. Jeśli więc chcesz być najgroźniejszym skurwielem, musisz mnie pokonać – tak to zrobimy.

Gdy dziennikarz zapytał Nate’a o Colby’ego Covingtona (MMA 15-1), Diaz najpierw zapytał w jakiej wadze walczy, a uzyskawszy odpowiedź odparł, że nie wie kto to jest. Sam Masvidal pytany wczoraj o walkę z Diazem, wyraził chęć  takiej konfrontacji:

Podpisałbym kontrakt w mgnieniu oka. Podążam za pasem już 16 lat, ale ta walka jest idealna dla mnie, dla fanów, dla sportu. Dwa latynoskie psy rzucające się sobie do gardła. Nie widujemy takich rzeczy ostatnio. Po prostu zamkniesz dwa psy w klatce i zdejmujesz im kagańce. To byłaby walka, którą bardzo chciałbym stoczyć. Jeśli mi ją zaoferują, wezmę ją.

Jorge Masvidal ma obecnie serię dwóch zwycięstw z rzędu. I to nie byle jakich zwycięstw bo z byłym pretendentem do tytułu Darrenem Tillem oraz z gwiazdą ONE, Benem Askrenem, który przeszedł do UFC i na którym Jorge ustanowił nowy rekord organizacji w najszybszym nokaucie (5 sekund).

36 KOMENTARZE

 1. Gdy dziennikarz zapytał Nate'a o Colby'ego Covingtona (MMA 15-1), Diaz najpierw zapytał w jakiej wadze walczy, a uzyskawszy odpowiedź odparł, że nie wie kto to jest.

  :juanlaugh:

 2. Nie dość że wyzywa do walki dzika Masvidala w sztosie to jeszcze jako jedyny nie chce napierdalac Conora. Łaskawy Nate okazał mu litość, 2 wpierdole na krulu wystarcza.

 3. Mam nadzieję, że ta walka jeszcze w tym roku :tellmemore:

  Podczas konferencji prasowej Diaz odpowiedział, że mógłby zawalczyć za miesiąc i że jeśli się to będzie przedłużać, to z winy UFC.

 4. Jak na kogoś, kogo intelekt jest często krytykowany to convingtona zbył w najinteligentniejszy możliwy sposób, czyli nie okazując mu żadnej atencji.

 5. Zgadzam się z Diazem. Najlepsi są ci, którzy są w tej grze od dawna i wciąż są w czołówce, a nie ci, którzy zbudują dobry win-streak, dostaną ts'a, a potem zjazd w dół i walki w kratkę.

 6. Najlepsi są ci, którzy są w tej grze od dawna i wciąż są w czołówce, a nie ci, którzy zbudują dobry win-streak, dostaną ts'a, a potem zjazd w dół i walki w kratkę.

  Na szczęście Nejt pominął pierwsze punkty i od razu od początku walczył w kratkę. :juanlaugh:

 7. Jeśli jakikolwiek bóg istnieje to po prostu musi zesłać na tych debili double ko. Jeśli nie będzie double ko, to boga nie ma. Proste.

 8. Jeśli jakikolwiek bóg istnieje to po prostu musi zesłać na tych debili double ko. Jeśli nie będzie double ko, to boga nie ma. Proste.

  Czyli nie będzie double ko.

 9. Jeśli jakikolwiek bóg istnieje to po prostu musi zesłać na tych debili double ko. Jeśli nie będzie double ko, to boga nie ma. Proste.

  Oj, będziemy się gniewać :nono:

 10. "Man I been a father for years…I been fathering all kinds of these little mfers" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 11. Usman i tak ich wszystkich rozjebie jak gnoj po polu. Tylko spokojnie i sie nie pchac za mocno zeby nikt 2 razy wpierdol nie dostal od Kamaru:cool: ale polsrednia kurwa wyglada przekurewsko dobrze- Usman, Kolba, Woodley, Diaz, Masvidal, Santiago, Edwards a jeszcze kilku sie dobija do czolowki:bayan:

 12. Usman i tak ich wszystkich rozjebie jak gnoj po polu. Tylko spokojnie i sie nie pchac za mocno zeby nikt 2 razy wpierdol nie dostal od Kamaru:cool: ale polsrednia kurwa wyglada przekurewsko dobrze- Usman, Kolba, Woodley, Diaz, Masvidal, Santiago, Edwards a jeszcze kilku sie dobija do czolowki:bayan:

  Jeszcze niedawno wszyscy narzekali na  półśrednią, tylko Nate się pojawił i już wszyscy chwalą, a mnie to cieszy :antonio: :awesome:

  P.s.

  Nejcik poddaje Usmana ! :boss:

 13. […] ale polsrednia kurwa wyglada przekurewsko dobrze – Usman, Kolba, Woodley, Diaz, Masvidal, Santiago, Edwards a jeszcze kilku sie dobija do czolowki:bayan:

  Tilla bym nie skreślał jeszcze, Thompson to też nie leszcz, Maia Demian, Askren, Lawler – dojebane po całości.

  Diaza jednak widzę tylko ze stójkowiczami, ewentualnie z Benem czy Demianem, bo to mogą być widowiskowe walki. Jednak takie czołgi, których on nie zna nawet (Usman, Kolba) to go rozjadą, aż miło.

  Jeszcze niedawno wszyscy narzekali na półśrednią

  Narzekanie to było chyba tylko o zamulaczy w ścisłym topie, bo poziom jest nieziemski. Każdy z piętnastki robi w jKSW dwie dywizje na miękko.

 14. Usman i tak ich wszystkich rozjebie jak gnoj po polu. Tylko spokojnie i sie nie pchac za mocno zeby nikt 2 razy wpierdol nie dostal od Kamaru:cool: ale polsrednia kurwa wyglada przekurewsko dobrze- Usman, Kolba, Woodley, Diaz, Masvidal, Santiago, Edwards a jeszcze kilku sie dobija do czolowki:bayan:

  Ja się troche zamuliłem ogólem, to mlody Diaz na stałe do półśredniej już przechodzi?

 15. Ja się troche zamuliłem ogólem, to mlody Diaz na stałe do półśredniej już przechodzi?

  Nie wiadomo w sumie. Nie było go trzy lata, wrócił bez wyjaśnienia do innej dywizji i po prostu jest. :fjedzia:

  Pewnie nie ma ochoty ścinać, chce się tylko bić.

 16. Nie wiadomo w sumie. Nie było go trzy lata, wrócił bez wyjaśnienia do innej dywizji i po prostu jest. :fjedzia:

  Pewnie nie ma ochoty ścinać, chce się tylko bić.

  No w sumie masz rację, Z nim to nie wiadom0 co se zaraz wymyśli 😀 Ale jak wyzywał Masvidala to chyba chcę już zostać tutaj.

 17. Oby to była pięciorundówka, ale żeby tak się stało to musiałby to być jakieś UFC on ESPN czy coś takiego, a z pewnością UFC nie odpuści i wrzuci taką walkę na PPV.

 18. Ja nie mam nic przeciwko, aby zestawili Diaz z zawodnikami którzy są w rankingu, ale też takich co po prostu chcą się nap……ć, myślę że zarówno Diaz jak i jego fani/fani sportu będą zadowoleni

 19. Tilla bym nie skreślał jeszcze, Thompson to też nie leszcz, Maia Demian, Askren, Lawler – dojebane po całości.

  Diaza jednak widzę tylko ze stójkowiczami, ewentualnie z Benem czy Demianem, bo to mogą być widowiskowe walki. Jednak takie czołgi, których on nie zna nawet (Usman, Kolba) to go rozjadą, aż miło.

  Narzekanie to było chyba tylko o zamulaczy w ścisłym topie, bo poziom jest nieziemski. Każdy z piętnastki robi w jKSW dwie dywizje na miękko.

  Askren :DC:

  Jego każdy w stójce odjebie

 20. "Man I been a father for years…I been fathering all kinds of these little mfers" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  :mjsmile:

 21. Jak na kogoś, kogo intelekt jest często krytykowany to convingtona zbył w najinteligentniejszy możliwy sposób, czyli nie okazując mu żadnej atencji.

  Jest nazwisko Kolby? Jest. Starczy :bayan:

  Jeśli jakikolwiek bóg istnieje to po prostu musi zesłać na tych debili double ko. Jeśli nie będzie double ko, to boga nie ma. Proste.

  Skąd ta niechęć? Zbyt brutalni? :muttley:

 22. Jeśli jakikolwiek bóg istnieje to po prostu musi zesłać na tych debili double ko. Jeśli nie będzie double ko, to boga nie ma. Proste.

  :najmancoty::najmancoty:

 23. Jeśli jakikolwiek bóg istnieje to po prostu musi zesłać na tych debili double ko. Jeśli nie będzie double ko, to boga nie ma. Proste.

  Czyli Boga nie ma.:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.