Nate Diaz nie zamierza stać obojętnie gdy YouTuber Jake Paul nawołuje o walki z zawodnikami MMA. Jedna z największych gwiazd tego sportu na swoim profilu na Twitterze odniósł się do ostatnich zachowań Paula, który do walki wyzwał m.in. byłego podwójnego mistrza UFC, Conora McGregora.

Jake Paul, chyba musisz dostać wpier*ol za darmo ty rozpieszczona kur*o, nie umiesz się bić de*ilu, skończysz tak, że dostaniesz wpier*ol gdzieś za swoje gadanie.

Paul odpowiedział Nate’owi:

Widziałeś co stało się z innym Natem…

Diaz nie wdawał się w jednak w dyskusję z YouTuberem i wezwał w mediach społecznościowych jego brata, Logana.

Logan, uspokój tą małą dzi*kę zanim ktoś zrobi to za ciebie.

Młodszy z braci Diaz w przeciągu minionych czterech lat stoczył zaledwie dwie walki. Po wygranej nad Anthonym Pettisem, zmierzył się z Jorge Masvidalem o pas BMF na UFC 24 w Nowym Jorku. Po trzech rundach, lekarz nie dopuścił go do kontynuowania walki ze względu na ogromne rozcięcie i tym samym zwycięzcą został jego rywal.

Fani oczekują kolejnych walk w wykonaniu Nathana w oktagonie UFC. Cechujący się niezwykłą charyzmą Amerykanin nie daje o sobie zapomnieć, właśnie dzięki dużej aktywności w mediach społecznościowych. Na ten moment nie wiadomo kiedy Diaz stoczy kolejny pojedynek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.