Dustin Poirier marzy o rozpisce walk z udziałem zawodników ATT oraz braci Diaz. „The Diamond”, który w przeszłości miał zaplanowaną walkę z Natem Diazem, nadal pragnie pojedynku z gwiazdą UFC. W wywiadzie dla MMA Fighting Poirier opowiedział o potencjalnych zestawieniach zawodników ATT z rywalami z obozu braci Diaz.

Oczywiście, że chciałbym walki z Natem. Nie tylko przez to co wydarzyło się przed naszym starciem, ale to jest gość, z którym od zawsze chciałem się zmierzyć. Chcę pojedynków z ludźmi, których lubię oglądać. Zawsze oglądam walki braci Diaz – przysięgam.

Poirier miał zawalczyć z Diazem w listopadzie 2018 roku, lecz przez kontuzję musiał wycofać się z pojedynku. Diaz przy każdej okazji atakował Poiriera nie wierząc w jego problemy zdrowotne. Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej nie był obojętny wobec komentarzy rywala.

Czy gościa lubicie czy nie, jestem jego fanem. Myślę, że to byłaby świetna walka. Dlatego chcę się z nim bić. Dorastałem oglądając jego walki.

Zróbmy to! Trenuję z Jorge więc ma to sens. „American Top Team” vs. „Nick Diaz Academy”. Mogą zaangażować również Krona Gracie, mamy niezłych piórkowych w ATT, Charlesa Rosę czy Renato Moicano. To byłaby świetna rozpiska walk.

Chciałbym zmierzyć się z Natem w kategorii półśredniej albo lekkiej. Możemy nawet walczyć w catchweight do 165 funtów. Zrobiłbym to. Nie musielibyśmy ciąć wagi. Nie jestem małym gościem.

Wchodzę w to. Zadźwońmy do matchmakera UFC, Seana Shelby i UFC w tym momencie.

W ostatniej walce Poirier musiał uznać wyższość Khabiba Nurmagomedova. Nate przegrał z Jorge Masvidalem w pojedynku o pas „BMF”. Teraz obaj zawodnicy nie mają zaplanowanych kolejnych walk.

UFC PROWADZI ROZMOWY Z NICKIEM DIAZEM O POWROCIE DO OKTAGONU

ZAINTERESOWANY JORGE MASVIDAL O POTENCJALNEJ WALCE Z NICKIEM DIAZEM

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.