Muslim Tulshaev jest gotów na to, aby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Adrianem Bartosińskim. Pretendent zapowiada, żeby mistrz szykował się już na medialną konfrontację przed pojedynkiem.

Muslim Tulshaev pokonał Andrzeja Grzebyka podczas gali XTB KSW 110, która odbyła się 20 września w Rzeszowie. Po walce Tulshaev został zapytany o rewanż z Andrzejem Grzebykiem i przyznał, że zawsze da mu takie starcie. Po walce głośno zaczęto jednak mówić o starciu Tulshaeva z Adrianem Bartosińskim, mistrzem wagi półśredniej.

Tulshaev w wywiadzie po pojedynku powiedział:

Chciałem, żeby Tymek wygrał i zawalczył z „Bzikiem” o pas, ale jak ja jestem bliżej…

Pretendent, który znany jest z medialnego podkręcania atmosfery przed pojedynkami, dodał również:

Bziku, zaczynam wojnę medialną. Bądź gotów. I’m coming for you my brother.

Do potencjalnej walki mistrzowskiej mogłoby dojść już w grudniu. Wówczas organizacja KSW szykuje galę w łódzkiej Atlas Arenie, a Adrian Bartosiński zapowiedział jakiś czas temu, że właśnie podczas tego wydarzenia najpewniej wróci do okrągłej klatki.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,193 komentarzy 68,183 polubień

No i fajnie. Walka która bedzie sprzedawana przez samych zawodników. Sportowo zestawienie również jest w topie możliwości KSW.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,155 komentarzy 30,729 polubień

Bartos już gotowy na czeczeńskie kulanki.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,853 komentarzy 76,465 polubień

Muslim się nie zatrzymuje.

:frankapprove:

Odpowiedz polub

Avatar of Laikike1
Laikike1

EFC Africa
Bantamweight

2,704 komentarzy 6,032 polubień

Bartos już gotowy na czeczeńskie kulanki.

:siara:

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,853 komentarzy 76,465 polubień

:siara:

Wolę humor Bzika niż ,,trash talk” Tommiego Armaniego albo Żan Pola.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Laikike1
Laikike1

EFC Africa
Bantamweight

2,704 komentarzy 6,032 polubień

Wolę humor Bzika niż ,,trash talk” Tommiego Armaniego albo Żan Pola.

„Humor”. Reszta się zgadza.

Odpowiedz 1 Like