Według dziennikarza ESPN Bretta Okamoto, UFC jest blisko sfinalizowania pojedynku dwóch specjalistów od nokautów na gali UFC on ESPN+ 31. 25 kwietnia w oktagonie mają zmierzyć się Niko Price (MMA 14-3) i Muslim Salikhov (MMA 16-2).

Niko Price dołączył do UFC w 2016 roku, a jego dotychczasowy rekord w oktagonie wynosi 6-3, 1 NC. Od ostatnich kilku występów Amerykanin przeplata zwycięstwa z porażkami. Po raz ostatni w akcji oglądaliśmy go w październiku zeszłego roku, kiedy to znokautował Jamesa Vicka efektownym kopnięciem z dołu w parterze. Price 13 z 14 zwycięstw w karierze odniósł przed czasem, w tym 10 przez nokaut.

WIDEO: Niespotykany nokaut kopnięciem z dołu w wykonaniu Niko Price’a na gali UFC on ESPN+ 19!

35-letni Muslim Salikhov wejdzie do oktagonu największej organizacji na świecie po raz piąty. „King of Kung Fu” przegrał w debiucie w UFC z Alexem Garcią, ale od tego czasu wygrał trzy pojedynki z rzędu, odprawiając kolejno Ricky’ego Raineya, Nordine’a Taleba oraz Laureano Staropoliego. Salikhov również znany jest z kończenia walk przed czasem, ta sztuka udała mu się w 14 z 16 występów w MMA, z czego 12 razy nokautował swoich rywali.

WIDEO: Efektowny nokaut jednym ciosem w wykonaniu Salikhova na gali UFC 242

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.