Informacja organizatora:

Niegdyś gwiazda polskiego i światowego muay-thai oraz trener wielu warszawskich zawodników – Maciej Skupiński będzie specjalnym gościem Festiwalu Filmów Walki, już w najbliższy piątek w NoveKino Praha, podczas którego będzie wyemitowany dokument opowiadający historię wyżej wspomnianego zawodnika oraz jego brata Michała, który również walczył na ringach polski i świata. Podczas festiwalu Maciej Skupiński udzieli specjalnego wywiadu oraz odpowie na pytania fanów.

Maciej Skupiński wraca po problemach ze zdrowiem oraz nałogami, o których opowie dokument emitowany na Festiwalu Filmów Walki. W ostatnią sobotę zawodnik był gościem programu „Rytm Miasta” w TVN Warszawa, gdzie udzielił krótkiego wywiadu oraz skomentował fragmenty dokumentu, który zobaczymy już w piątek.

Miejmy nadzieję, że to pojawienie się Macieja na festiwalu rozpocznie ciąg pozytywnych wydarzeń w jego życiu i już niebawem zobaczymy go ponownie walczącego i trenującego młodych zawodników.

Bilety na Festiwal Filmów Walki, który odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 17:00 w NoveKino Praha można zamawiać pisząc na [email protected] lub na stronie eBilet.pl

1 KOMENTARZ

  1. Ma ktoś może link do tego programu??? ewentualnie czy ten dokument jest już dostępny w sieci??

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.