16 KOMENTARZE

  1. Czy widzi ktoś lepszego przeciwnika w tym momencie dla GSP? Jak dla mnie tylko A. Silva nim jest, ale to już nie będzie prawie na 100% WW, tylko MW. Fitch/Penn – było już raz/dwa – póki co starczy. Wg mnie Diaz zrobił wystarczająco żeby zasłużyć sobie na taką walkę, szczególnie, że Shields już został "zaliczony i odstawiony" przez GSP.

  2. Po pierwszej walce powrotnej do UFC Mayhema, zrobiłbym walkę Mayhema z Diazem o titleshota
    Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych.

  3. jak najbardziej jestem za,nie widze na dzisiaj innego przeciwnika dla GSP w jego kategori wagowej.

  4. Kiedyś czytałem taki komentarz że GSP chce być mistrzem w 4 kategoriach wagowych. Jak wyczyści jedną to piętro wyżej itd. teraz chyba mu przeszło.

  5. Diaz ma wielkie dymiące bongo zamiast mózgu, ale chcąc nie chcąc – na chwile obecną został  tylko on dla GSP, choć nie chce mi się wierzyć,aby doszło do stac mistrzów obu organizacji.

  6. Ale mówisz o walce z Shields'em czy z całą ekipą po walce z Hendersonem? 😉

  7. You know, you know, you know, you know, you know, you know, you know, you know, you know, you know, you know… 😀

  8. Gsp wykopie dla Nicka  MMA klasykiem jak inny kanadyjczyk Suplesami dla Nate'a   sorry  no bonus 

    nie musi się pakować w garde Diaza wystarczy GNP 

  9. banevt – trochęby to nie miało racji bytu, bo wg Ciebie, skacząc piętro wyżej, GSP musiałby walczyć…w cięzkiej O.o

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.