Kawałek z Inside MMA gdzie stary pierdzieli przy władzy pieprzy głupoty o czymś o czym nie ma pojęcia…ech

9 KOMENTARZE

 1. No nie oszukujmy się ten dziadek pierdoli żeby tylko popierdolić i móc się nie zgodzić bo jemu to nie pasuje. A skoro jemu to nie pasuje to nie można tego dopuścić dla reszty.

 2. Tego gościa wypadałoby się zapytać, jak się ma to o czym mówi, do wydawania miliardów dolarów na niekończącą się wojnę na drugim końcu świata. Argument równie poniżej pasa jak próby porównania sportu do prostytucji czy walk psów.

 3. Za to wielkie gale bokserskie w MSG w żaden sposób nie nakłaniają do przemocy? Eh, polityka…

 4. Mark Cuban (multimilioner, twórca i CEO HD NET oraz właściciel 2 największego klubu sportowego świata – po za ManU – Dallas Mavericks z ich epickim stadionem, a prywatnie mega-ultra-superprofan MMA i K1) jak zwykle szybko i na rzeczy pokazał całą hipokryzję Reilly’a, który od lat jest wynoszony na fani przez walkę z „przemocą” i „nieodpowiedzialnością” czy to w kwestiach MMA, czy K1 (pomagając zakazać m.in. tą formę kickboxingu w kilku Stanach na Wschodnim wybrzeżu) czy nawet programów rozwoju torów kartingowych dla biedniejszych dzieci pod NY.
  To stary kryptokomuch z naleciałościami typowego faszysty, który zawsze wie lepiej od każdego, co dla innych jest „lepsze”.
  Problem w tym, że ma duże wsparcie społeczne, a takich jak on zwłaszcza w Europie jest na pęczki.

  Tu wrzucam cały jubileuszowy (3 lata na antenie) IMMA:
  http://www.youtube.com/watch?v=CBrGG3AgLus&feature=player_embedded
  http://www.youtube.com/watch?v=VW7g8pJuTX8&feature=player_embedded
  http://www.youtube.com/watch?v=Ip6zFI-U2hQ&feature=player_embedded
  http://www.youtube.com/watch?v=8xPWKS4DVCs&feature=player_embedded

 5. Sorry ale dziadek pierdoli kocopoły 😀

  Viacheslav ” Ryży Tarzan syn Swaroga ” Datsik cię szuka !

 6. My wiemy, że pierdoli kocopoły, ale wiele osób uważa takie opinie za bardziej wartościowe, niż wszystkich osób w studiu razem wziętych.

 7. Rogan wygląda jakby chciał zrobić krzywdę temu Reilly’owi. Myślałem że mu jakoś wygarnie porządnie ale wiadomo – telewizja. Musiał się powstrzymać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.