5 KOMENTARZE

  1. Nie nauczył się na błędach, nie wyciąga żadnych wniosków. Pytanie brzmi, czy Fedor, stojący w miejscu – z nie rozwijającymi się umiejętnościami może pokonać rozwijającego się Hendo. Na czołówkę HW nie wystarczyło. Z jednym się zgadzam – faktycznie będzie potrzebował ingerencji sił wyższych.

    Co do treningu, to z tymi kaskami zastanawiałem się, który to Fedor:) Sam trening ma się dziwnie do MMA. Jeżeli dwaj zawodnicy prezentują podobny poziom to z małymi rękawicami i bez kasków, w klatce rzadko trafiają się takie płynne wymiany bez uników. Doceniam rozwój kondycji, techniki, ale zawodnicy z UFC, często sparują w stójce w mniejszych rękawicach. Kaski są i nie biją „na maxa”, ale jednak wierniej to symulują, niż na tym filmiku. Nie zbierają potem tylu ciosów na czerep co Fedor z Antonio.

  2. Pamiętajmy że ten filmik był nakręcany jak Fedor nawet o tym nie wiedział… jak zobaczycie takie filmiki u innych zawodników to albo są robione 'pod kamerę' albo boksują na padach, co przecież zawsze wygląda znacznie lepiej niż sparring bokserski. 

    Jedyne co ja tutaj widzę to że na początku Fedor był strasznie wolny i jak zwykle miał trochę problemów z obroną, mimo dużych rękawic zebrał kilka ciosów. ALE nie widziałem wielu podobnych sparingów na YT z innymi czołowymi w MMA i nie mam porównania + mówić Fedorowi co powinien zmienić w swoim treningu kłóci się z moim poczuciem skromności. Więc czekam na walkę.  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.