19 KOMENTARZE

 1. Wypas Park wodny! Największy w Rosji i jeden z największych w Europie. Niedawno otworzyli. A Fiedzia za darmo tam się nie taplał Wink

 2. Bańdzioch prawie jak u mnie :-). Jeszcze jedna walka i mnie przegoni. To już chyba ostatnie lata (a może miesiące) jego kariery. Czas zaprosić go na walkę w Polsce! MMAA i KSW do dzieła!

 3. @Antek z Ukrainy – Ja liczę na to, że Fedor jeszcze długo długo będzie cieszyć swoich " wyznawców " : )

 4. @malinovsky – Fedor wygrywał to miał więcej fanów . To tak jak z Barcą . Sztuką kibicować jest zawodnikowi, który nie wygrywa zawsze, bo wtedy zwycięztwo cieszy kibica najbardziej : )

 5. A co tu komentować, jak się pluska w wodzie? 😛 Tematy o zawodowej stronie Fedora, do dziś cieszą się popularnościa i dużą liczbą komentarzy.

 6. A ta dziewczynka to kto to??

  Fedora córka??

  Oj, ile Ja bym dał żeby obejrzeć walki  Fedor vs Lashley i Fedor vs Cole Konrad

 7. Hehe, śmieszne takie ujęcia, jeden z największych twardzieli, jacy kiedykolwiek uprawiali ten sport, a tak grzecznie i niepozornie wygląda – zwłaszcza przy córce 🙂 Marcin nie przesadzaj, jestem wiernym fanem Fiodora i z uśmiechem na ustach oglądałem ten filmik, a na pudelki i inne ścierwo nigdy nie zaglądam.

 8. Mir: racja, tylko jest różnica między tym, że ktoś przegrywa, bo przeciwik był lepszy, młodszy, lepiej przygotowany taktycznie itd., a sytuacją, gdy komuś się po prostu nie chce. Niestety, z Fedorem to jest ta druga opcja. Ja go nadal lubię i mu kibicuję i zawsze będę, ale jestem niezadowolny, że 'nie wiedział, kiedy ze sceny zejść'. Stracił dużo z mojej sympatii przez to, że do walk z BigFootem i Hendo wyszedł po prostu nieprzygotowany, w kilku poprzednich też nie był w dobrej formie. Jeżeli ktoś dostaje pieniądze za dawanie dobrych walk, to powinien do nich wychodzić maksymalnie przygotowany. W przeciwnym razie nie może mieć pretensji do fanów, że się od niego odwracają, bo jest to moim zdaniem forma braku szacunku. Tak samo z piłką nożną i każdym innym sportem – trzeba być z drużyną na dobre i złe, ale jeżeli to 'złe' wynika z lenistwa, to cóż, 'jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie'.

  Także mówię, ja tam Fjodorowi nadal będę kibicował, ale nie dziwię się, że stracił fanów. Aczkolwiek, jeżeli ktoś przestał być fanem tylko dlatego, że już nie jest 'na fali', to faktycznie marnie o nim świadczy jako o kibicu.

 9. Fedor na wakacjach – czuję, że ten news zmieni moje dotychczasowe życie. Już nic nie będzie takie samo. Dziękuje mmarocks.

  Laughing

 10. @bax – Mi się wydaje, że na Bigfoota po prostu nie miał warunków . Nie chcę tu znowu mówić tylko o warunkach fizycznych Silvy, bo ten mit obalił już Cormier . Ale czy Fedor miał dość siły by powalić Silvę ? Nie sądzę . Z Hendo był blisko wygrania walki, więc ja myślę, że był dobrze przygotowany 🙂 .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.