20 KOMENTARZE

 1. Melendez jest jedynym mistrzem Strikeforce ktory faktycznie może zostać mistrzem UFC

 2. Jakoś nie wierze w Overeema, lubię go ale wątpie żeby wygrał z Dos Santosem czy Velazqezem.

 3. no melendez bedzie dawal rade, ale wole ubereema zobaczyc w ufc miazdzacego carwinow czy JDSow, szans diaza z gsp nie skomentuje

   

  @up a jaki argument ma JDS na overeema? lewy prosty ? prosze Cie, kopniecia zmiota z powierzchni ziemi tego 'boksera'

 4. Ja nie widzę Ubereema w walce z JDSem . Już większą nadzieję mam w Diazie . A Melendez moim zdaniem to najlepszy lekki na świecie, więc z Edgarem bądź Maynardem nie powinien też mieć problemów …

 5. a ja widze walke reema z jds, junior chyba nie ryzykowałbym ciezkim ko, wiec przeniosł by walke do parteru, no i tego jestem najbardziej ciekawy jak santos radzi sobie na ziemi, mysle ze skoro obalił carwina to z alim rowniez dałbym sobie rade, ale znajac zycie to byłaby stójkowa wojna 🙂

 6. Niektórzy zapomnieli, że JDS jeszcze nie pokonał Caina, a jak Meksykanin będzie w formie to będzie to piekielnie trudne.

 7. Właśnie po pierwsze to czy JDS zostanie mistrzem zależy w dużej mierze od formy Caina, jeżeli wróci po kontuzji w pełni sił to daję mu jakieś 60% szans na obronę. W walce Aliego z JDS też dawałbym lekką przewagę temu pierwszemu, o ile w stójce myślę że wojna byłaby wyrównana z uwagi na szybkość JDS, to w parterze myślę że Overeem mocno by go obił.

  Edit:

  Kompletnie nie widzę JDS leżącego na Alim i obijającego go, nie widzę go nawet leżącego pod Overeemem i radzącego jakoś sobie.

 8. Don't be scared homie! 😀

  Cain vs. JDS – gdyby nie kontuzja mistrza to stawiałbym na niego 65-35, teraz trochę się to wyrównało, ale dalej uważam, że Cain będzie w stanie obalać Juniora i może wyrwie ciężką decyzję, bo tak naprawdę nie wiemy jaki ma zbiornik Brazylijczyk, przewalczył po 3r z Nelsonem w której się wystrzelał i sapał w ostatniej rundzie, z Carwinem kontrolował całą walkę i było chyba troche lepiej z kondycją. Na dzień dzisiejszy daje 55-45 dla Velazqeza.

  Przyszłościowo:

  Reem vs. JDS – w czysto bokserskim aspekcie nie ma chyba sporów, że Junior jest lepszy, choć zostawia sporo luk w obronie, nie trzyma tak sztywno gardy przy wyprowadzaniu ciosów, ale ma za to twardą szczękę i umie przyjąć cios. Ali pokazał w K1, że daje radę z najlepszymi, a nawet wygrał całe GP, rok wcześniej dał dobrą walkę z Bonjaskim (którą moim zdaniem wygrał) i Harim. Co do szczęki Alistra są pewne podejrzenia, w walce ze Spongiem, który był napompowanym ciężkim, pływał raz ale przetrzymał to dzięki temu że ma dobrą obronę, trzyma gardę przy wyprowadzaniu ciosów (tzn. 2 rękę przy szczenie^^). W aspeknie kickbokserskim Alibaba wygrywa. Co jest dobre na boksera? Kopniecia oczywiście, a pan "konina" kopie jak zwierzątka które tak mu smakują 🙁 W parterze Ali też miałby przewagę, ma dobre g&p i na pewno poprawił BJJ i zapasy. W tej walce ważne by było komu się szybciej skończy paliwo.

  Cain vs. Reem – nie chcę tak bardzo wybiegać do przodu, więc krótko. Cain ma lepszą kondycję i zapasy, Ali stójka, także albo decyzja dla Caina albo jakieś TKO dla Aliego.

 9. Ja nie rozumiem na jakiej podstawie przekreślacie możliwości Dana Hendersona i Nicka Diaza na zdobycie pasa. Póki Dana jeszcze jako tako mógłbym zrozumieć, tak Nickowi daję duże szanse na pokonanie cukiereczka UFC 😛

 10. Diaz lezie tylko po to by zainkasować czek, a Melendez sprawi wiele kłopotów Edgarowi lub Maynardowi

 11. Kraver wyobrażasz sobie Overeema walczącego 25 minut? 20 kg temu umierał z Shogunem po kilku minutach, a wszyscy wiemy jakie tempo narzua rywalowi Cain. Holender miałby szanse w 1 ostatecznie 2 rundzie.

 12. Tens, może umiesz czytać ale widocznie masz problemy ze zrozumieniem. Nie napisałem, że Ali przewalczy 25 min, może zapomniałem dodać że TKo na początku, ale chyba można było to wywnioskować z tego, że napisałem ze cain ma lepsze cardio.

 13. A co innego może oznaczać decyzja dla Caina? Jakby doszło do 4 albo 5 rundy to równie dobrze można byłoby wstawić manekina zamiast Reema znając jego wcześniejsze problemy kondycyjne.

 14. dużo niewiadomych jest, ale niedługo wszystko sie wyjasni, po sobocie dowiemy sie jak tam z cardio u reema, chyba ze znowu sie skonczy w 1r

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.