Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

10 KOMENTARZE

 1. Ale dziwadło. Co on, tagi pod filmikiem wymienia? Może gdyby zawodnik miał charyzmę, to by jakoś brzmiało, ale Jotko mówi jakby miał zaraz zasnąć. I aż się zdziwiłem, ze nie wspomniał o dzierlatkach. :]

 2. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu

 3. No wybacz def, ale tu akurat jest do czego się przyczepić. Jotko mówi, jakby obudzili go w srodku nocy, lub jakby zapowiadał zawody szachowe a nie MMA. Co do samego zwiastunu, choćby na naszym forum ludzie lepsze robią.

 4. KSW się ostatnio nie popisało niektórymi trailerami, ale to już jest dno i 3 metry mułu.

  Krzysiek to ma walczyć, a nie grać pięknie w trailerach, ciała dał pomysłodawca.

  Zresztą, co mnie obchodzą jakieś filmiki, ważne żeby była dobra walka i wygrana Jotko 🙂

 5. Wiedziałem, że sie spodoba na forum. Tak się zastanawiam jaką rolę mają te filmiki pełnić. Zachęta dla ewentualnych widzów? Prezent dla fanów? Promocja zawodnika?

 6. Zgadzam się co do pierwszej częsci wypowiedzi Marcina, tragedia. Zawodnik nie musi być aktorem ale bez przesady.. Nie popisali się i to bardzo.

 7. Jeśli zawodnik jest słabym aktorem, to nie obsadza się go w takiej roli. 😉 Popieram, że ciała dali realizatorzy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.