Drwal2

Organizacja MMA Attack, która swojego czasu zorganizowała trzy świetne galę w Polsce, zapowiedziała powrót po dłuższej przerwie i organizację kolejnych imprez:

Otrzymujemy od Was mnóstwo wiadomości z pytaniami o kolejną galę. Bardzo nas cieszy, że czekacie na powrót MMA Attack i tym bardziej motywuje nas to do pracy. Obecnie już pracujemy nad tym byśmy znów spotkali się na gali i razem przeżywali emocje związane z MMA w najlepszym wydaniu. Wasza cierpliwość zostanie nagrodzona.

Pozdrawiamy,
Ekipa MMA Attack

Zapytany przez mnie matchmaker organizacji, Paweł Kowalik, o to, czego możemy się spodziewać po powrocie MMA Attack, powiedział:

MMA Attack nigdy nie zakończyło działalności i na razie się na to nie zanosi. Wręcz przeciwnie. Całym zespołem, którego głową jest Darek Cholewa, pracujemy nad organizacją czwartej gali. Chciałbym móc powiedzieć coś więcej na ten temat, ale na tym etapie to nie ma większego sensu. Obecnie wraz z naszymi partnerami przebieramy w terminach i lokalizacjach, a ja powoli zaczynam zajmować się stroną sportową przedsięwzięcia. Wszystkim, którzy czekają na nasz powrót, dziękujemy za wsparcie i prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Tym, którzy nas skreślili, udowodnimy, że popełnili błąd.

Paweł Kowalik zapewnił mnie też, że nie musimy się martwić o sportową stronę widowiska, która podczas poprzednich gal stała zawsze na wysokim poziomie:

Z niektórymi zawodnikami, którzy dla nas walczyli, wciąż mamy ważne kontrakty, a z większością jesteśmy w stałym kontakcie. Poza tym wyselekcjonowaliśmy listę osób, które nas interesują. Nie obawiamy się o to, że zabraknie ciekawych nazwisk.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.