Więcej o MMA Attack.

25 KOMENTARZE

 1. Kolejnosć całkiem spoko. Zresztą domyślam się, ze ten news ma mieć tylko charakter informacyjny

 2. Ktoś zna powody albo może odesłać mnie do newsa czemu z rozpiski wypadł Dominik Malinowski bo widzę że w jego miejsce walczy Piotr Niedzielko.

 3. Kasztan

  Zobacz na fejsie Łukasza Jurkowskiego, jestem prawie pewien że Juras o tym pisał.

 4. Dziwie się tylko, dlaczego Damian ma walczyć przed Michałem. Myślałem, że odwrotnie będzie. Może to przez Ricco.

 5. Kita miał walczyć przed Grabowskim jeszcze kiedy był Sanchez. Dla mnie najciekawszą walką jest Mańkowski – Sobotta i ją bym umieścił w ostatniej trójce walk MMA.

 6. Kurde strasznie mi się podoba otoczka, kolory na plakatach, przygotowania do gali, a przede wszystkim profesjonalizm jakby to była już któraś gala MMA Attack z kolei, a nie 1 event! Super są też wywiady. Ogólnie mam nadzieję, że zrobią dużą konkurencję KSW, które powoli pomimo wielkiego w nim progresu zaczyna mnie męczyć.

 7. Turas-też mi na to wygląda,pierwsze skojarzenie.Jakoby nie na gali,a po jej zakończeniu,nie mma a formuła K-1 itd.Chyba cos jest na rzeczy w tej terminologii.

 8. Mańkowski przed Górskim i Grabowski przed Kitą byłoby moim zdaniem lepszym rozwiązaniem. Reszta walk w porządku. Niby marudzę na main event, ale i tak wiem, że będę go oglądał z szerokim uśmiechem na ustach Laughing.

 9. @up tak będzie na tvnturbo w sobote od 19 albo 19.30 nie pamiętam – zobacz w program

 10. Niektóre jednostki ładnie potraktowane fotoszopem. A tak oprócz tego, wiadomo kto będzie sędziował oraz kto będzie komentował na żywo?

 11. Jednym z komentatorów będzie Maciej "Alf" Glabus, a w roli sędziego głównego spodziewam się zobaczyć Grzegorza Jakubowskiego.

 12. Tylko co by to dało pisanie po gali, skoro Nejman w kontrakcie ma podobno napisane, że nie może się kojarzyć z inną federacją mma, a tu jak by nie patrzyć i gdzie, kiedy by nie walczyli, to i tak się kojarzy z MMAattack.

 13. Walk chyba w sam raz…
  Fajnie że będzie komentował ktoś kto ma pojęcie o parterze:)
  Jako drugi powinien komentować ktoś kto ma pojęcie o stójce.

 14. @ up

  Proponowałbym Piotra Siegoczyńskiego. Oglądałem kiedyś na Canal+ galę K-1, którą komentował – czysta, rzeczowa, błyskotliwa analiza tego co się działo, bez zbędnej podniety. Ale to tylko moja propoazycaj – i tak będę na Torwarze Dance

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.