fightcard-economou-vs-wlodarek

 

Stav Economou (14-3-1) będzie rywalem Michała Włodarka (5-0) na MMA Attack 4. Zawodnik, który stawił ciężki opór Damianowi Grabowskiemu, tym razem stanie na drodze perspektywicznemu Polakowi z Ankos Zapasy Poznań. Poniżej informacja prasowa od MMA Attack:

To starcie już rozpala emocje fanów MMA. Waga ciężka od zawsze budzi największe emocje, a tym bardziej, że w naszej klatce pojawi się dwóch świetnych zawodników. Pochodzący z Cypru Stavros Economou przekonał do siebie wszystkich niedowiarków bardzo wysoko zawieszając poprzeczkę Damianowi Grabowskiemu na MMA Attack w Spodku. Po starciu z najlepszym polskim ciężkim było pewne, że „Szalony Niedźwiedź” zasłużył na kolejną szansę.

Tym razem jego rywalem będzie niepokonany Michał Włodarek. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań stoczył dotychczas pięć zawodowych walk, ale lista pokonanych rywali jest imponująca, a otwiera ją sam Daniel Omielańczuk. „Komar” do MMA wrócił w maju 2013 roku, prezentując świetną formę i wygrywając po raz drugi w karierze z Jackiem Czajczyńskim.  Tym samym bardzo wyraźnie zgłosił swoje aspiracje do czołówki polskiej wagi ciężkiej. Pojedynkiem ze Stavrosem Economou nie tylko może je mocno potwierdzić, ale także stoczy korespondencyjny pojedynek z Damianem Grabowskim.

Tego starcia nie możesz przegapić! Zobacz je na żywo już 26 października w Ergo Arenie. Bilety na Eventim.pl

 

„To gi or not to gi” to jeden z ważniejszych dylematów w jego życiu. Zarywa noce dla walk technicznych i przekrojowych zawodników. Zainteresowany przebiegiem przygotowań na macie i otoczką biznesową. Realista, ze zrozumieniem znosi kompromisy w polskim MMA.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.