Według informacji, jaką podał dziennikarz ESPN, amerykańska organizacja pracuje nad zestawieniem pojedynku w czołówce wagi piórkowej na galę, która odbędzie się 19 czerwca. Niezwykle ciekawie zapowiadająca się konfrontacja miałaby być walką wieczoru tego wydarzenia. Póki co kontrakty nie zostały jeszcze podpisane.

Dan Ige (MMA 15-3) w połowie marca rozprawił się z Gavinem Tuckerem w zaledwie 22 sekundy i tym samym wrócił na ścieżkę zwycięstw po przegranej z Calvinem Kattarem. Za ten spektakularny występ został nagrodzony bonusem w wysokości 50 tys. dolarów. Hawajczyk, który zabiegał o bój z Koreańczykiem, jest obecnie sklasyfikowany na ósmej pozycji w rankingu.

Z kolei Chan Sung Jung (MMA 16-6) ostatni raz w oktagonie był widziany w październiku ubiegłego roku, kiedy to przegrał z Brianem Ortegą przez jednogłośną decyzję sędziów w eliminatorze do walki o tytuł mistrzowski. Aktualnie plasuje się na piątym miejscu we wspomnianym już wcześniej rankingu.

Na ten moment nieznana jest lokalizacja tego wydarzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of flyingleb
flyingleb

WSOF
Strawweight

3,070 komentarzy 8,288 polubień

Dobre zestawienie i War prawdziwy Zombie.

Odpowiedz polub

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,592 komentarzy 11,222 polubień

Ciekawe ile Zombiaka po deklasacji od Ortegi. Powinien Ige ogarnąć moim zdaniem, ale ten dobry wojownik to kto wie.

Odpowiedz 1 Like

G
Guest

Ortega nastawił zombiakowi psychikę, więc ko w pierwszej rundzie mile widziane. Jung przez latający łokieć w te śmieszne wąsy.

Odpowiedz polub

w
wbninja

Jungle Fight
Featherweight

244 komentarzy 333 polubień

Fu ale Gino u Ige.

Odpowiedz polub