Organizacja STRIFE ogłosiła miejsce oraz bohaterów walki wieczoru czwartej gali. Wydarzenie uświetni walka w wadze ciężkiej pomiędzy Kamilem Gawryjołkiem, a Zsoltem Ballą. Gala STRIFE TUBE odbędzie się 12 sierpnia w sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Gawryjołek (MMA 4-0) powraca do organizacji Strife, gdzie debiutował w zawodowym MMA, po dwóch zwycięstwach w KSW. Zawodnik z Puław pokonywał Marka Samociuka oraz Oļegsa Jemeļjanovsa. Tego drugiego pokonał po ciosach pod koniec pierwszej rundy w swojej ostatniej walce, do której doszło w kwietniu na KSW 81. Wszystkie zwycięstwa 26-latek zdobywał przez nokauty w pierwszej rundzie.
Balla (MMA 8-7-1) powróci do klatki po dwóch porażkach poniesionych przed czasem w słowackiej organizacji Real Fight Arena. W maju przegrał po ciosach w pierwszej rundzie na RFA 10 w czeskim Hawierzowie. Rumun już raz rywalizował z zawodnikiem z Polski. W 2015 roku wygrał z Maciejem Sosnowskim na gali RXF 20. 6 z 8 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników ciosami.
16 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Vale Tudo Open
Moderator
Moderator
Roshi
Vale Tudo Open
BAMMA Featherweight
Vale Tudo Championship
KSW Heavyweight
Vale Tudo Championship
Vale Tudo Open
WSOF Bantamweight
Vale Tudo Open
Legacy FC Heavyweight
Vale Tudo Championship
Moderator
ONE FC Welterweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/68677/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>